Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób mogą wyglądać innowacyjne meble młodzieżowe?

Czy wiesz, co mogłoby być świetnym prezentem dla Twego dojrzewającego dziecka? I to niezależnie od jego płci i konkretnej okazji. Takim podarunkiem mógłby być remont pokoju naszego dziecka złączony z kupnem nowych, atrakcyjnych optycznie mebli.
Wyobraź sobie, że Twa dorastająca córka chciałaby posiadać pokój w odcieniu różowym, natomiast wszystkie meble byłyby np. siwe lub błękitne.

Jeżeli chcesz wykonać wspomniany pomysł, dobrym wyjściem mogłoby być skorzystanie z najnowszych mebli uznanego producenta. Tego typu meble Play były utworzone właśnie dla młodego pokolenia, dlatego można by mieć gwarancję, że nasze dziecko będzie nimi naprawdę zachwycone. Można by kupić cały komplet mebli młodzieżowych, czyli np. łóżko, szafki i większą szafę na ubrania. Warto wspomnieć, że kolorystyka wspomnianych mebli nie musi zostać utrzymana w tym samym odcieniu. W pokoju dla córki znakomicie wyglądają nowoczesne meble (http://www.meble-desir.pl/) w kolorze biało-różowym. Jednak to oczywiście nie wyłączna możliwość, kolory można by wybrać z całej gamy i dopasować do upodobań naszej córeczki.
porady

Autor: Aquaform
Źródło: Aquaform
Meble Play do pokoju chłopca z kolei powinny być nieco ciemniejsze, jednak nie oznacza to, że nie mogą posiadać też jasnych elementów. Wyobraźmy sobie np. narożną szafkę, której drzwiczki są brązowe, ale ścianki boczne już białe. Jeśli obok będzie postawiona komoda (komody skandynawskie) utrzymana w podobnym stylu, to całość naprawdę będzie wyglądała zarazem bardzo gustownie, ale także nowocześnie.

Jeżeli za wymienionymi meblami mury będzie zdobiła jakakolwiek interesująca fototapeta, to może sami będziemy chcieć zamieszkać w tego typu pokoju? I już nie będziemy zazdrościć swemu dziecku wyglądu pokoiku, gdyż też będziemy mieć pomieszczenie w podobnym stylu.

Comments are closed.