Press "Enter" to skip to content

Co zezwoli robić prawidłowo i solidnie jakąkolwiek czynność w każdym zakładzie?

Ważne jest, żeby w każdym warsztacie używane tam meble były praktyczne i ergonomiczne. Wtedy każdy członek personelu posiada wygodny dostęp do wielu wymaganych przez niego narzędzi czy innych sprzętów.

Ważne są szafki, Stoły czy też pojazdy warsztatowe.
krzesła

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Wszelkie meble warsztatowe muszą być wyprodukowane z najlepszych jakościowo surowców. Tego typu meble mogą mieć nowoczesny wygląd oraz ciekawą barwę. Do mebli używanych w warsztatach moglibyśmy zaliczyć szafki ustawiane w magazynach czy podnośniki stołowe i np. szafki do szatni lub krzesła metalowe. Przykładowo tego typu regały paletowe rzędowe to podstawowe oraz najprostsze w budowie oraz użyciu regały magazynowe. Ich uniwersalność pozwala na magazynowanie zarówno wyrobów umieszczonych na paletach o bardzo znacznej różnorodności jak i rzeczy składowanych luzem dzięki bogatemu wyposażeniu dodatkowemu. Tego typu szafki pozwalają na składowanie palet w rozkładzie prostopadłym lub równoległym, w miejscach jedno albo wielopaletowych.
Dla przykładu stoliki warsztatowe posiadają wykorzystanie w różnych sortowniach oraz budynkach do opakowywania. Istnieje możliwość samodzielnej konfiguracji stołów, co umożliwia dostosowanie ich do określonych potrzeb odbiorcy. Stoliki warsztatowe mogą być produkowane w dwóch wersjach gabarytowych: o szerokości 1415 milimetrów i 2100 mm. Aby stworzyć swoją konfigurację takiego stołu, należy wybrać odpowiedni blat, wybrać części albo nogi oraz wyposażyć stolik w części pomocnicze, np. szuflady.

Warto zaznaczyć, że tego typu meble warsztatowe nie należą do najtańszych. Jednak każdy posiadacz zakładu chce, żeby jego pracownicy wykonywali swoje obowiązki dobrze oraz własny warsztat wyposaża w najlepsze meble.

Comments are closed.