Press "Enter" to skip to content

Lustra – a więc, odbicie świata nie zawsze wewnątrz odpowiedniej perspektywie

Jakie rzeczy czyni lusterko każdy widzi – jego zadankiem bywa odzwierciedlić to, co znajduje się przed nim. jednakże dla sporo spośród nas, lustro bywa nawet i przekleństwem, zważywszy na to, iż nie każdy widzi wewnątrz niego tę rzecz, co powinien widzieć.

Sprzątanie mieszkania i domu

Autor: International Labour Organization
Źródło: http://www.flickr.com
..
Lokal

Autor: Corey Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
lustra

Autor: IKEA
Lustrzane odbicie, czy odzwierciedlenie w lusterku – nie istotne jak powiemy, liczy się efekt, jaki to te konkretne słowa czynią. Dla tych spośród nas, którzy to bywają zadowoleni swoją powierzchownością, lusterko wręcz śpiewa do niego, ukazując coś, z czego bywa zadowolony każdego dzionka, podbudowują jego, czy jej pewność siebie.

Intryguje Cię problematyka podnoszona w tym artykule? Poznaj oprócz tego również inne pokrewne treści – zwyczajnie wejdź tutaj (https://www.effectglass.eu/pl/szklo-fasadowe/).

/I] Jednak jak wszyscy mamy świadomość, niemalże każdziutki widzi w sobie jakiegoś typu „defekt”, który to sprawia, że spoglądanie na siebie w lustrze często jest przypomnieniem niedobrej chwilki, lub oznacza patrzenie na jakąś rzecz, z czego nie bywa się uradowanym. Brzydka cera z trądzikiem, sznyt po jakimś skaleczeniu, siniaki na twarzy czy też innych cząstkach ciała, wałki tłuszczu, których to nie chcemy pokazywać a tym szczególniej widzieć – to wszyściutko są rzeczy, które dla sporo osób oznaczają wręcz wykluczenie społeczne, które to samiutcy na siebie ściągają. Należy powiedzieć, że odzwierciedlenie lustra za każdym razem bywa z nami w brutalny sposób szczere, pokazując naszym osobom wszyściutko to czym jesteśmy.

Jednak to od nas tak naprawdę zależy, co w nich ujrzymy – czy brzydkiego, grubego człowieka który ma pełno skaz, czy kogoś o pięknych oczach, które to mogą całkowicie zniwelować skrzywiony obraz samego siebie? Jedynie do nas zależy jak siebie „zobaczymy” w odbiciu lustra.

Ta problematyka jest dla niektórych osób nieco kontrowersyjna. Jeżeli chcesz poznać inne recenzje na analizowane tutaj zagadnienie, to zobacz więcej pomocnych wskazówek (www.metal-plast.pl/oferta/profil-transportowo-montazowy/).

Jednakże należy pamiętać o jednym – my przenigdy nie zobaczymy siebie w taki sposób, jak widzą nasze osoby najbliżsi.

Comments are closed.