Press "Enter" to skip to content

Jakie jest zastosowanie stalowej blachy hardox 350?

Przebieg recyklingu, na przykład fragmentacja odpadów, stawia duże żądania przed przyrządem. Jeśli używane surowce eksploatują się za prędko, oznacza to również duże koszty. Żeby podtrzymać produktywność i konkurencyjność, doniosłe jest zastosowanie odpornych materiałów.

konstrukcja stalowa

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Odpowiednim wybiegiem są blachy trudnościeralne Hardox.sprawdź plisy warszawa producent plisy warszawa producentHardox to nazwa handlowa blach trudnościeralnych sporządzanych przez szwedzką hutę. Blachy te charakteryzują się dużą wytrzymałością na ścieranie także, w odróżnieniu od konkurencji, znaczną wytrzymałością na obciążenie udarowe. Blachy Hardox mogą być krojone laserem, plazmą, palnikiem tlenowym, również nurtem wodnym z drobinkami ściernymi.

Stal Hardox 350 doskonale nadaje się do złączenia przy użyciu wszelkiej konwencjonalnej metody złączenia użytkowanej do spojenia stali prostych i wysokowytrzymałych, może również być obrabiana w aspekcie fresowania, borowania, toczenia, jak również walcowania. Wyżej wyliczone cechy sprawiły że stale Hardox stały się najbardziej znakomitą stalą trudnościeralną na świecie.
Wydajność plastyczności stali Hardox 350 dopuszcza ją wykorzystywać również jako bardzo odporną stal konstrukcyjną. Stal Hardox zwłaszcza dobrze przydaje się do tworzenia urządzeń służących do prac wyburzeniowych, młotów, okładzin, skrzyń i kontenerów, kadłubów, wywrotek, kruszarek, ładowarek i wszelkich pozostałych wyrobów często używanych, gdzie nie można dopuścić do powstania pęknięć, zdeformowań i zużycia – Przekonaj się.

stal

Autor: darkday
Źródło: http://www.flickr.com

Opcja blach trudnościeralnych posiada wielkie korzyści dla wiedzionej działalności wytwórczej. Hardox umożliwia optymalne spadek amortyzacji sprzętu i maszyn, skracając czas przestoju w warsztacie i podnosząc parametry prowadzonych prac. Dzięki spójnym właściwościom Hardox zachowuje się dokładnie tak samo poprzez cały okres użytkowania. Obsługa serwisowa staje się w związku z tym przewidywalna, a program renowacji można ułożyć w sposób racjonalny. Producent czyni wszystko, aby stal Hardox 350 była lepsza od każdej innej, o dużo lepsza. Wyższa o całe lata świetlne.

Comments are closed.