Press "Enter" to skip to content

Dlaczego debet dla początkujących przedsiębiorców bywa tak trudno osiągalny?

Przedsiębiorstwa, jakie na rynku istnieją krócej niż kwartał mogą mieć duży kłopot z uzyskaniem debetu na koncie należącym do firmy. Konto dla firm z debetem okazuje się fikcją dla właściciela firmy z takim niedużym stażem rynkowym. Mają możliwość oni liczyć na debet na koncie tylko w paru polskich bankach. Oferowane przez nie debety nie są może zawrotne, ale umożliwiają biznesmenom na zachowanie płynności w kwestii finansów, i nie jeden raz przesądzają o istnieniu niewielkiej działalności.

finanse
Ludzie, którzy zakładają przedsiębiorstwo, potrzebują nie wyłącznie oferującego duże możliwości i taniego w prowadzeniu firmowego rachunku bankowego, ale często zwracają także uwagę na możliwość uzyskania debetu na rachunku. Konto dla firm z debetem to najciekawsza opcja, bo mssf 16 leasing na początku są główną z najważniejszych potrzeb raczkujących biznesmenów – Wielu z nich nie posiada nawet małych oszczędności albo możliwości pożyczenia pieniędzy od najbliższych: rodziny lub przyjaciół, a na bardzo wczesnym poziomie budowania firmy trudno bywa otrzymać finansowanie z zewnątrz. Jedną z najpopularniejszych metod pozyskania finansów na rozbudowę przedsiębiorstwa są pożyczki pozabankowe.

finanse

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Z analizy niezależnego biura badania tendencji rynkowych, zrobionej w bardzo wielu bankach, wychodzi jednak, iż skromna liczba takich instytucji jest chętnych przyznać debet przedsiębiorcy bez odpowiednio określonego rynkowego stażu. W przypadku działalności jednoosobowych, których działalność prowadzona jest nie dłużej niż kwartał, na taką formę finansowego wsparcia można się załapać jedynie w kilku polskich bankach. Konto dla firm z debetem nie powinno zostać aż tak obwarowane, bo tego typu forma niedużej krótkoterminowej pożyczki bywa często wyłączną metodą wsparcia, na jaką mają możliwość liczyć młodzi przedsiębiorcy umacniający własną markę na rynku.

Comments are closed.