Press "Enter" to skip to content

Nasze własne mieszkanie…jakim sposobem możemy je zaaranżować?

Często bardzo długo oczekujemy na sposobność kupna mieszkania. Gdy dopniemy celu – kupimy wymarzoną kawalerkę, musimy jedynie ją urządzić. Zależnie od metrażu mieszkania możemy mieć osobną kuchnię, bądź aneks kuchenny. Możemy zakupić meble pod wymiar. Tańszym rozwiązaniem jest kupić standardowe szafki, a dorobić jedynie brakujące elementy. Firmy meblarskie prześcigają się w ułatwieniu nam chowania rzeczy – można znaleźć wiele segregatorów i przegródek do szuflad, szafek – ułatwi nam to maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Do tego niewielki stolik i dwa taborety.

aranżacja salonu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Przedpokój, czyli niewielki przedsionek mieszkania stanowi pozorom ważny węzeł komunikacyjny.

Czy myślisz, że zamieszczone tutaj informacje są atrakcyjne? Jeśli tak, to przejrzyj stronę www (http://www.afg.poznan.pl/pl/shop/systemy_odciec_ogniowych/centrale_afg2.html), a odnajdziesz tam nie mniej ważne fakty, które przyciągną Twoją uwagę.

Jest to przestrzeń nie powinna być zabałaganiona. Trzymamy w niej głównie wierzchnią odzież, oraz buty. Z tego powodu na liście koniecznych mebli musi znaleźć się szafka na obuwie, wieszak, szafa. Najlepszym rozwiązań jest zabudowana szafa wnękowa.

Łazienka to kolejne małe pomieszczenie. Optymalnym rozwiązaniem może być wanna z przeszkloną nadstawką prysznicową, dzięki czemu będzie mogła służyć także jako prysznic bez ryzyka zalaniem wodą łazienki. Do tego umywalka i muszla klozetowa. W tym momencie nie jesteśmy już skazani jedynie na białą armaturę łazienkową – dzięki temu możemy wybrać np. czarne bądź kremowe elementy wyposażenia.

Czy myślisz, że jest konieczność jeszcze jednego sprawdzenia zawartych w tym artykule danych? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i zweryfikuj witrynę (http://effectglass.eu/pl/szklo-polhartowane-tvg/).

Potrzebna będzie także szafka na ręczniki. Spodobało się? To sprawdź tu, jak gustownie urządzić małe mieszkanie.

Salon to zdecydowanie najtrudniejsza część zadania – ma być to zarówno pokój dzienny, jak i sypialnia. W sklepach dostępny jest olbrzymi wybór rozkładanych kanap, sof czy narożników przyda się także regał na książki, witryna na szkło. Telewizor powinniśmy podwiesić bezpośrednio na ścianie, przez co miejsce w którym stałaby szafka RTV można wykorzystać na komodę z kilkoma szufladami. Wszystko zależy od tego ile mamby pieniędzy i potrzeb.

Comments are closed.