Press "Enter" to skip to content

Ponadczasowa aranżacja pomieszczeń

Dziś bez problemu można sobie złożyć zamówienie na naklejki na laptopa ze wzorem jaki tylko nam się zamarzy, może to być pejzaż miasta, geometryczny wzorek, bądź zdjęcie ukochanej. Podobnie jest z naszymi ścianami, które ozdobić możemy przykładowo drzewem genealogicznym bądź widokiem na XIX – wieczną ulicę Warszawy. Rzecz jasna stosując podobne ozdobne zabiegi trzeba zachować umiar, by nie przedawkować. Wnętrze w jakim zamieszkujemy powinno być miejscem wypoczynku, nie może zatem być nazbyt krzykliwie dekorowane bowiem nie wypoczniemy.

Fotorolety z chmurami w sypialni

Autor: fivaro.pl
Źródło: fivaro.pl
Niezłym pomysłem może być następująca aranżacja wnętrza: jednobarwne ściany, najlepiej w kolorach pastelowych, do tego proste sprzęty klasyczne Ikea bądź nowoczesne zrobione z metalu i szkła, dyskretne oświetlenie. Takowe wnętrze musimy jakoś ożywić. Jeśli mamy za oknem miły dla oczu pejzaż (dla przykładu ogródek) problem rozwiązuje się sam. Jednak ci z nas którzy mają za okienkiem las… wieżowców nie będą na przegranej pozycji.

Obecnie dzięki współczesnej technologii można sobie wykreować nieduży ogród w oknie, gdyż z pomocą przychodzą nowomodne rolety okienne wyglądające jednakowo jak fototapety. Potrafią one imitować ogród czy jakikolwiek inny widok.

Omawiany temat jest dla Ciebie interesujący? Z pewnością zaabsorbuje Cię też nowa wiadomość (https://sklep.kunszt.pl/lozka-metalowe-jednoosobowe-c-1_5.html), która zawiera podobne kwestie.

Możemy sobie zafundować rolety okienne prezentujące tygrysa lub z lasem deszczowym, w zależności od naszego usposobienia bądź stylu w jakim urządzone jest mieszkanie – przekonaj się: .

Rolety okienne to połać tkaniny rozpostarty na oknie za pomocą odpowiedniej ramy z mechanizmem zwijania i rozwijania. Klasycznie może być to materia jedwabny, natomiast współczesne rolety okienne wykonane są z tworzyw sztucznych na których nadrukowane są różnorodne obrazy. Takie rozwiązanie sprawia, że stosunkowo łatwo możemy je czyścić. Wystarczy przetrzeć je lekko mokrą szmatką, i mamy z głowy ewentualne zabrudzenia. Rolety okienne oprócz tego iż są elementem dekoracyjnym pełnią również funkcje praktyczne. Za ich pomocą szybkim sposobem możemy zapewnić sobie trochę prywatności. Nie będziemy już obawiać się, że w trakcie wieczoru przy świecach z partnerką będzie nam towarzyszył wścibski sąsiad z naprzeciwka, zerkający przez nasze okno.

Comments are closed.