Press "Enter" to skip to content

Nowoczesne rozwiązania dla składów

Jednymi z popularniejszych rozwiązań dla składnic są z pewnością regały półkowe. Zostały one przewidziane do magazynowania pojedynczych zbiorników lub produktów. Są one określone do gromadzenia towarów podawanych ręcznie. Dostępne są regały półkowe zarówno do ciężarów lekkich oraz ciężkich.

olejnik.pl
Regały paletowe z kolei to łatwy dostęp do magazynowanych ładunków. Istnieje możność dobrania do każdej powierzchni, balastu a także rozmiaru ekwipunku, jak również możność połączenia ich z regałami wcześniej omówionymi.

Regały paletowe to najodpowiedniejsze rozwiązaniRegały (złap okazje na regały wysięgnikowe: https://olejnik.pl/regaly-stacjonarne/)ypadku magazynów, gdzie potrzebne jest magazynowanie rozmaitych artykułów na paletach. Szerokie spektrum kątowników a także dodatków pozwala na perfekcyjną lokację każdego materiału na przeróżnych wysokościach. To regały magazynowe nadzwyczaj wszechstronne jak też bezproblemowe w utrzymaniu. Wielka paleta dodatków gwarantuje składowanie nieomal każdego typu ekwipunku.

Masz chęć na nowe zajmujące artykuły? Nie zwlekaj! Opracowaliśmy ich dla Ciebie wiele. Więc klikaj i ciesz się świeżymi opisami.

Rozmieszczenie jak też wysokość regałów są zależne od wariantu użytkowanych wózków widłowych, gromadzonego towaru i rozmiaru magazynu.

Najistotniejsze atuty regałów paletowych to m.in.: możność dostosowania do wszelkiego rodzaju przechowywanego ładunku, tak pod względem balastu jak także objętości, gwarancja prostej inspekcji stanów magazynowych, sposobność łączenia z poziomami do manualnej kompletacji zleceń. W celu składowania większej ilości palet warto stosować regały paletowe (więcej informacji przeczytasz na: ) o podwójnej głębokości, jakie pozwalają na rozlokowanie 2 palet na głębokość.

Platformy magazynowe umożliwiają pomnożenie osiągalnej powierzchni magazynowej. To prosty i szybki montaż. Wykorzystanie podestów czy też pomostów magazynowych umożliwia maksymalne wykorzystanie objętości obiektu, wskutek zwielokrotnienia dostępnej pierwotnie powierzchni. Montaż podwyższenia jest idealnym rozwiązaniem umożliwiającym dopasowanie wnętrza magazynowego do indywidualnych wymagań. Stosunkowo łatwa modyfikacja struktury podestu magazynowego zapewnia prosty demontaż a także powtórne wykorzystanie jego elementów po zrealizowaniu ponownych obliczeń instalacji. Innym pozytywem jest możliwość połączenia podestu z innymi systemami magazynowania.

Comments are closed.