Press "Enter" to skip to content

Zaaranżuj własną łazienkę zgodnie z najnowszymi trendami

Kiedy przenosimy się do nowo nabytego mieszkania, powinniśmy uprzednio dostosować je do swoich potrzeb. Jednym z mocniej wymagających pomieszczeń będzie z pewnością łazienka, miejsce wieczornego relaksu, w którym powinniśmy czuć się jak najmocniej komfortowo.

Jeżeli jesteś przed wyzwaniem tego rodzaju, oto możliwości dla ciebie.
Pierwszą rzeczą, jaką należy zrobić w naszej nowej łazience, będzie na pewno położenie kafelek. Gdyż w zależności od kolorystyki, którą tutaj wybierzemy, inne dodatki będziemy dopasowywać. Ostatnio sporą popularnością na rodzimym rynku, cieszy się firma Rondine Płytki przez nią projektowane, zadowolą także największego malkontenta. Znajdziesz tutaj zarówno nowoczesne, bezfugowe modele, oraz klasyczne, stylizowane na vintage płytki, które nadadzą twojej łazience staroświeckiej atmosfery. Jeżeli chcesz, żeby miejsce to wyglądało jak najbardziej wytwornie, Rondine płytki stworzyła, które są imitacją drogich kamieni, jak marmur lub granit.
Następnym, istotnym zakupem do naszej nowej łazienki, jest armatura (armatura czasowa przyciskowa) sanitarna. Pamiętajmy, że jeżeli chcemy być konsekwentni, kupione przez nas produkty powinny pasować do wybranych wcześniej płytek. Jednak nie istotne czy nowoczesne a może starodawne mają być twoje umywalki Duravit to firma, która w swojej ofercie posiada cały wachlarz produktów. W ich najnowszym portfolio odnajdziesz zarówno wolnostojące, stylizowane wanny, oraz muszle klozetowe w kształcie prostokątnym z kamiennymi deskami.

Na wielkanocnym stole sprawdzi się kiełbasa jałowcowa

Autor: ZM Pekpol
Źródło: ZM Pekpol
Łazienka jest niezwykle istotnym miejscem w naszym domu, bowiem to tutaj (szczegółowe informacje) relaksujemy się co wieczór w czasie kąpieli.

Jeśli pragniesz, aby to miejsce było dla ciebie jak najbardziej komfortowe, urządź je wedle własnego upodobnia. Na rynku możesz odnaleźć pełno interesujących kafelek ściennych a także elementów armatury sanitarnej.

Comments are closed.