Press "Enter" to skip to content

Blaszki trudnościeralne wytwórni Hardox – czyli, który dobrać model – 400, 500 czy być może 600?

Jesteś w potrzebie porządnej blachy trudnościeralnej? Szwecka przedsiębiorstwo SSAB Oxelösund AB (której handlowa nazwa to właśnie Hardox) jest dla Ciebie! Postały trzy typy blaszki trudnościeralnej tej przedsiębiorstwa: model 400, 500 a także 600.

owoce

Autor: ShishirS
Źródło: http://www.flickr.com
jazda rowerem

Autor: Lenny
Źródło: http://www.flickr.com
W tym artykule scharakteryzujemy króciuteńko każdy z nich.
Blachy trudnościeralne HARDOX 400 – stosowane bywają głównie do: wykładzin zabudowy (zobacz też: zabudowy strażackie) aut ciężkiego kalibru, czerpaków koparek, lemieszach spychaczy, sitkach oraz przesiewaczach, oraz zsuwniach żwiru oraz Asfaltu. Najbardziej często można go spotkać w górnictwie podziemnym oraz odkrywkowym, oraz w sprzętach (budowlanych, transportowych, czy do rozbudowywania dróg). Model HARDOX 500 – jest stosowany w: płytach wykładzin do kruszarek, łyżeczkach, lemieszach łyżek koparek, spycharkach, nożach do rozdrabniania śmieci, zabudowaniach naczep samowyładowczych, lemieszach równiarek, zabudowach naczep samowyładowczych i tak w dalszym ciągu.

Jak uważasz? Czy dane na omawiany temat są fascynujące? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (https://www.arapneumatik.pl/p-203-zawory-elektropneumatyczne-do-pn100-edb), a odnajdziesz tam dużo fenomenalnych wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Jest to budulec o niezwykle przyzwoitej spawalności. Końcowy, jednakże nie mniej istotny model to HARDOX 600. Według wszelkiego rodzaju przewidywań jest to najmocniejszej jakości stal, o najbardziej mocnej trwałości oraz wielkiej odporności na czynniki cierne. Stosowany jest w szczególności do: kółek zębatych oraz przekładni, prowadnic i ślizgów, nożyków oraz rzeczy do rozdrabniania, podajników i tak dalej.

W zrekapitulowaniu: Jak jest widoczne, każdego rodzaju model stosuje się do czegoś innego, także każdy znajdzie dla tej rzeczy użytek. Nie zwlekaj i dobierz odpowiedni model dla siebie i swoich potrzeb już w tej chwili oraz raduj się dobrze zrobioną robotą!

Comments are closed.