Press "Enter" to skip to content

Nadzwyczaj istotne stosowanie właściwej jakości stali

Przez przeznaczenie części z bardzo mocnej stali jest możliwość bez trudności przedłużyć czas użytkowania wielu maszyn i narzędzi. Hardox 450 jest stalą odporną na ścieranie, przeznaczoną do zastosowań wszędzie tam, gdzie korzystne jest uzyskanie wytrzymałości na ścieranie w powiązaniu z dobrą właściwością wyginania na zimno.
Podwyższenie odporności części maszyn pozwala na osiągnięcie pozytywnych efektów finansowych dzięki zmniejszeniu ilości awarii i przestojów technologicznych.

w przemyśle

Autor: Jakob Montrasio
Źródło: http://www.flickr.com
logo Lotos asfalt

Źródło: lotosasfalt.pl
Jednym z metod wzmacniania wytrzymałości jest stosowanie materiałów o lepszych parametrach technicznych. Hardox zwiększa wydajność, także maksymalny okres pracy elementów rozmaitych maszyn.
Stal Hardox właściwości posiada doskonałe. Cechuje ją duża wytrzymałość na zużywanie ścierne, szansa obróbki skrawaniem specjalistycznymi urządzeniami, spawalność, wysokie cechy mechaniczne i wytrzymałość na obciążenia udarowe. Można ją zespawać z dowolną stalą dalej odwiedź ten serwis www.hmlnosewicz.pl/ w wolnej chwili przy użyciu umownej technologii typowego spawania. Do spojenia można używać spawalniczych towarów eksploatacyjnych bez dodatków, z niską zawartością dodatków, albo nierdzewnych. Hardox jest najbardziej znaną (ciąg dalszy tego materiału – dużo więcej hmlnosewicz.pl) stalą trudnościeralną na świecie. Hardox 450 wzmaga wydajność, również maksymalny czas pracy elementów koparek, ładowarek kołowych, części wywrotek, ciężarówek, przenośników, rynien, maszyn kruszących, mieszarek, sitek, narzędzi do rozbiórki.

W dzisiejszych czasach przed wszelkiego rodzaju urządzeniem stawia się ogromne wymagania wytrzymałościowe, w związku z tym stosowanie dobrej jakości stali jest bardzo istotne.

Comments are closed.