Press "Enter" to skip to content

Skrzynki na broszury reklamowe – gdzie możemy je znaleźć i jaki to koszt?

Ulotki reklamowe wsuwane do skrzynek pocztowych są już powszechną metodą reklamy. Nie wszyscy jednak są zadowoleni, gdy ich skrzynka na listy jest zapchana przez informacje o różnych rabatach. Gazetki reklamowe są świetnym źródłem informacji o atrakcyjnych rabatach w sklepach. Dobrze jest systematycznie do nich zerkać, aby rozsądniej planować spis zakupów i przez to lepiej bilansować rodzinny budżet.

przezroczysty stojak na ulotki

Autor: Charles Clegg
Źródło: http://www.flickr.com

Broszurki bywają niestety kłopotliwe, tym bardziej gdy łączą się z naszą codzienną korespondencją. W naszym systemie prawnym nie ma jednak (produkcja przyczep samochodowych – patrz tutaj) przepisu zabraniającego ich dystrybucji.

Zobacz również inną bazę artykułów przedstawiających prezentowany temat – bez strachu – wejście za darmo, więc kliknij ten link.

Znaczy to, że nie ma opcji zabronienia dostawcom wrzucania gazetek promocyjnych do naszych skrzynek pocztowych. Istnieje jednak to na inny, sprytny patent.

W pobliżu skrzynki pocztowej na listy, możemy umocować identyczną na gazetki reklamowe. Tego rodzaju skrzynki mają nieco inny wygląd niż standardowe. Są większe i dopasowane do rozmiaru ulotek promocyjnych, tak, aby osoba , która je wrzuca, nie była zmuszona składać ulotek. Jeżeli jednak mieszkamy w bloku, gdzie nie ma miejsca na zamieszczenie dodatkowej skrzynki, możemy przy wejściu do klatki schodowej umieścić specjalny koszyk.

Każda osoba wchodząca do budynku będzie mogła z niego wyjąć ciekawe dla niej gazetki reklamowe. Jeżeli jednakże nie chcemy mieć z ulotkami absolutnie żadnej formy kontaktu, zdecydujmy się na naszej skrzynce zamontować specjalny grawer z prośbą o nie wkładanie ofert reklamowych. Znajdziemy ją na serwisach aukcyjnych już za niespełna dwadzieścia złotych. Gazetki reklamowe, choć stanowią pewne źródło wiedzy o obecnych okazjach w supermarketach, mogą irytować, szczególnie, gdy zatykają naszą skrzynki pocztowe.

stojak na ulotki

Autor: Dancewear Central
Źródło: http://www.flickr.com

Żeby się przed nimi bronić, możemy zamontować na niej specjalny grawer, albo postawić obok kolejną skrzynkę pocztową. W zależności od tego, jaki wybierzemy wariant, jest to wydatek już od dwudziestu zł. Możemy też przygotować specjalny kosz na gazetki reklamowe. W polskim prawie brakuje wciąż jednak przepisu zabraniającego wrzucania ulotek reklamowych do skrzynek pocztowych tych osób, które sobie ich nie życzą.

Comments are closed.