Press "Enter" to skip to content

Jeśli uwielbiamy gotować, to w naszej kuchni mamy ochotę otaczać się tylko naczyniami najlepszej jakości

Każda kobieta, która uwielbia gotować, wie, jak ważne są dobrej jakości garnki. To przy ich pomocy mamy możliwość przyrządzać smaczne obiady.

Kolorowe światła LED

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
garnek żeliwny staub

Autor: TEMPUR
Źródło: TEMPUR
Najistotniejsze, aby danie się w nich nie przypalało.
Niejedna czarodziejka, która przygotowuje dla swoich domowników oraz przyjaciół wykwintne obiady zna firmę Staub, która oferuje naczynia najwyższej jakości.

Czy komentarze ze strony (https://wphw.pl/bielizniarki-wojcik) pod tym wpisem Cię zainteresowały? Może masz ochotę cokolwiek do nich dodać? Będzie to dla nas na pewno bardzo istotne.

Ta francuska spółka jest już na rynku od ponad 40 lat i do teraz jest w czołówce producentów najlepszych garnków świata. Ich żeliwne naczynia nie mają sobie równych. Spółka była założona we Francji, gdyż, jak każdy wie, Francuzi kochają pichcić, a ich kuchnia bywa przez wielu uważana za najlepszą na świecie. Spółka produkuje różne kuchenne akcesoria, ale każdy jest z żeliwa. Nieważne czy wok czy garnek żeliwny Staub zapewni najlepszą jakość wykonania. Garnki są rzecz jasna ciężkie, ale potrawy, które się w nich przyrządza są po prostu wyśmienite. Na swoje naczynia kilkukrotnie nakładają piękną, szklaną emalię. To chroni przed przywieraniem jedzenia do dna. Firma Staub zapewnia na swe garnki, patelnie i woki dożywotnią gwarancję oraz kieruje swą ofertę najbardziej do miłośników gotowania oraz kucharzy. Z tego powodu ich naczynia dosyć często są używane w restauracjach, które otrzymały znane gwiazdki Michelin.

To najwyższe odznaczenie i uznanie dążenia do doskonałości, które przyświeca założycielom marki. Spółka swe naczynia dystrybuuje na cały świat – mamy możliwość je kupić w Europie, ale również w Japonii, Korei oraz Ameryce Północnej.

Comments are closed.