Press "Enter" to skip to content

W Twoim pomieszczeniu idealnie sprawdzą się girlandy z żarówek

Oryginalna girlanda z żarówek w stylu USA. Doskonale prezentują się także na tarasie. Bardzo topowa dekoracja do pomieszczeń w stylu loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Bardzo mocna i wytrzymała. Optymalna także do aranżacji w piwiarni albo restauracji w nowoczesnym stylu. Można ją połączyć ze ściemniaczem, aby zrobić efekt lekkiego tlenia się żarówek. Girlanda na 10 żarówek. Zalecane żarówki do świecenia na powietrzu to 25W, największa polecana moc żaróweczek do stosowania w domu to 15W.

Tak naprawdę opcja girland z żarówek wygląda tak, że jest dużo ich koncepcji.

Nie czekaj! Jeśli zaintrygował Cię nasz tekst, to przejdź w kolejną stroną. Tam czeka na Ciebie kompleksowa wiadomość (https://www.meblemagnat.pl/). Mamy nadzieję, że w taki sposób uda nam się odpowiedzieć na wszystkie Twoje wątpliwości.

Łańcuchy światełek z wielkimi żarówkami znamy większości z amerykańskich filmów i coraz bardziej popularne również u nas. To przecież tradycyjne światełka umieszczone na kablu jedna obok drugiej. Dają wiele światła i niesamowite możliwości aranżacyjne. Można je zakupić z kolorowymi lub białymi żarówkami. Girlandy z małymi żarówkami często używane są są na choinkach w czasie świąt w grudniu.

Zapominamy że, możemy ich wykorzystywać jako dekoracji na co dzień.Trzeci rodzaj to girlandy ze światłem LED wyglądają jak długie rurki z tworzywa sztucznego z niewielkimi żarówkami wewnątrz. Można je stosować tak samo we wnętrzach, jak i na dworze. Ich zalety to oszczędny pobór prądu, wielki wybór barw.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to najmodniejsze girlandy świetlne, które przeywieziono do nas z Azji. Są to kulki zrobione ze ciekawie wzmocnionego, sznurka z bawełny, zobacz: . Kulki to klosze dla ciopeńkich żaróweczek umieszczonych na długim kablu elektrycznym. Cotton balls są modne, gdyż nadają delikatne światło i mają ciekawe kolory. Więcej tu: polecany artykuł

Comments are closed.