Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób zaaranżować gabinet

Dla większości osób film „Diabeł ubiera się u Prady” to przede wszystkim film o modzie. Jednak co bardziej wnikliwi obserwatorzy zauważają, iż film odpowiada także o tworzeniu stylu, w czym zasadniczą rolę odgrywają precyzyjnie urządzone wnętrza. Najbardziej istotnym z nich jest efektowne biuro głównej bohaterki – redaktor naczelnej magazynu ”Runway”.

biuro

Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
Przed pokojem naczelnej znajduje się recepcja w której lady biurowe w odcieniu eleganckiej, zgaszonej pomarańczy służą jako blat dla designerskich lamp biurkowych. Wyposażenie stricte biurowe posiada loga marek znanych z dobrego designu – monitory, gadżety z najwyższej półki.

O wysmakowanym gabinecie naczelnej można by dyskutować godzinami. Mieści się jednak w trzech słowach: szyk, wyrafinowanie i harmonia. Może więc dobrze będzie potraktować film jako inspirację? I w trakcie projektowania naszego biura mieć przed oczyma filmowy obraz tworząc biuro meble biurowe gorzów wlkp marzeń?

Pierwsze wrażenie zwykle jest najważniejsze. Z tej przyczyny, tak dużą rolę firmy przywiązują do mebli biurowych, zwłaszcza w recepcji. I nie ma w tym nic nowego gdyż recepcja to jedno z najważniejszych miejsc w firmie. To jak się prezentuje wpływa na dobre wrażenie podczas pierwszego kontaktu z firmą. Kluczową rolę w recepcji odgrywają lady recepcyjne, które zapewniają dobry kontakt klienta z pracownikiem, i bywa, że na długo pozostają w pamięci. Nowoczesne meble biurowe – ich różnorodność kształtów i wielkości,

biuro

Autor: IKEA
Źródło: IKEA

zapewnia nieograniczone możliwości urządzania wolnej przestrzeni, zaś różnorodność materiałów wzbogaca wnętrze.

Pamiętajmy o oświetleniu. Dzięki swym oryginalnym formom, eleganckie i ponadczasowe lampy Artemide (wyposażenie biura) staną się przysłowiową kropką nad „i” całej stylizacji. To nie jest powtórka wzorów, które wszyscy dobrze znamy. To jakość warta każdej ceny.

Wszyscy wymagamy utrzymania odpowiedniej postawy podczas pracy. Z tego względu ogromną rolę mają również krzesła biurowe, na których siedzimy w naszych biurach. Obecnie technologia poszła do przodu na tyle, żedługotrwała praca za biurkiem i monitorem, nie stanowi aż tak wielkiego zagrożenia, zarówno dla naszych oczu jak i kręgosłupa. Dziś, nawet w biurze może być przyjemnie!

Comments are closed.