Press "Enter" to skip to content

Niejedna kobieta pragnie prezentować się olśniewająco – dlatego już w starożytności wymyślono makijaż dla podkreślania urody

Już Kleopatra była znana z troski o swoją urodę. Zdawała sobie sprawę z tego, że piękno bywa niezwykle ważne dla każdej kobiety. To był jej atut oraz poczucie wartości.

Od tej pory, mimo upływu wieków, mało co się zmieniło.
guerlain baby glow

Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety wciąż lubią troszczyć się o swoją urodę. Zapisują się na różnego typu procedury, które wyszczuplają albo nawilżają. Wachlarz możliwości jest ogromny. Znaczny nacisk kładą również na makijażu.

Jeśli szukasz interesujących informacji na omawiany temat, odwiedź klimatyzacja w domu nas, a z pewnością odnajdziesz interesujące fakty.

Jest to szalenie ważna pora każdego kobiecego poranka. Prawidłowo dobrany krem, baza i pod koniec puder. Podstawowe trio. Najważniejszą rzeczą jest zawsze dobra maskara. Jednakże powracając do podkładu – bywa on często ignorowany przez wiele kobiet. Jednak to złe podejście. Dzięki niemu wyrównuje się kolor naszej skóry oraz maskujemy różne niedoskonałości, na przykład zmarszczki.

Guerlain Baby Glow to świetny podkład dla pań w każdym wieku. Rozprasza światło i dlatego nasza cera jest bardziej promienna. To niezwykły kosmetyk, który wizualnie redukuje nasze zmęczenie. Dodatkowo nawilża naszą skórę, aby była rozpromieniona i świeża. Nie czujemy go na buzi i nie tworzy efektu maski – to ogromny plus. Z Guerlain Baby Glow czujemy się i wyglądamy co najmniej 5 lat młodziej. Rewelacyjna sprawa. Dzięki temu podkładowi prezentujemy się zniewalająco i czujemy się tak samo.

I czy nie o to chodzi w makijażu? Podkład dostępny jest w trzech odcieniach, wobec tego niezależnie od cery niejedna z nas będzie z niego zadowolona. Trzeba tylko spróbować każdego i kupić ten najlepszy dla siebie.

Comments are closed.