Press "Enter" to skip to content

Jakie mogą być sposoby na to, żeby używać samochód bez konieczności jego kupna.

W Polsce większość osób jeśli potrzebuje samochód po prostu go kupuje, lecz nie zawsze jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie. W szczególności w przypadku firm należy się zastanowić nad innymi rozwiązaniami, jakie okazać się mogą znacznie korzystniejsze jeśli chodzi o finanse.

mechanika
kierownica samochodowa

Autor: Bailiwick Studios
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie dużą popularnością cieszy się między innymi leasing, popularność zaczyna też zdobywać wynajem długoterminowy aut. Oba te sposoby mają jeden wspólny plus, to znaczy osoba prywatna czy przedsiębiorca nie są posiadaczami auta, a mogą z niego korzystać na mocy podpisanej umowy. O ile jednak leasing cieszy się popularnością w dużych firmach, to długoterminowy wynajem wykorzystywane jest również przy jednoosobowych, małych biznesach. I to jak się okazuje z dużą skutecznością, bowiem popularność jego systematycznie rośnie.

Umowę wynajmu przeważnie się podpisuje na dłuższy okres czasu, przeważnie jest to minimum 24 miesiące, ale może także być znacznie dłużej. Są możliwości wynajmu pojazdów prosto od producenta i używanych, jeśli więc komuś się zamarzy nowe volvo, to zapewne znajdzie na rynku odpowiednią ofertę.

Nie czekaj – naciśnij ten link zabudowa busa i raduj się stworzonymi tam świeżymi tekstami. Na pewno poszerzą one Twą wiedzę na ten temat.

Co ważne, nie trzeba przy takim wynajmie wykładać jakiejś większej kwoty, tak jak ma to miejsce przy zakupie.

Po otrzymaniu samochodu do użytkowania należy jedynie płacić miesięczne raty, które są dużo korzystniejsze niż przy leasingu. Co ważne, takie opłaty można dołożyć do kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, ale równocześnie nie mają one wpływu na zdolność kredytową.

Comments are closed.