Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób nowocześnie urządzić własny salon?

Dekorowanie to bardzo przyjemny etap aranżacji salonu. Gdy większość jest już przygotowana, można nadać ostatecznego blasku dodając ciekawe dekoracje. Odpowiednio wybrane ozdoby są w stanie mocno wzbogacić przestrzeń salonu. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, by jedynie delikatnie zmodyfikować to, co już wykonaliśmy. Wystarczy trochę pobawić się barwami czy rozmiarami ozdób, by osiągnąć wymarzony efekt.

design

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli chcesz, by dekoracja salonu mocno wpłynęła na efekt końcowy, postaw na kolory kontrastowe. Dorzuć czarne dodatki do jasnej aranżacji, niebieskie do żółtej czy ostre do pastelowych kolorów. Dekoracje muszą być także wówczas większe. Ale pamiętaj,by nie przesadzić z rozmiarami albo barwnością, gdyż w takim wypadku możesz stworzyć „zabałaganioną” aranżację. Jeżeli natomiast nie masz zamiaru modyfikować charakteru kompozycji wnętrza, ozdabiaj odwrotnie.

Ponadto warto zdecydować się na konkretny styl, zarówno samej kompozycji, jak i ozdób. W dzisiejszych czasach do wyboru dostajesz całą masę ciekawych, nowoczesnych dekoracji. Które nowoczesne akcesoria do salonu mogą sprawdzić się najbardziej? Które będą wywierać największe wrażenie? Z pewnością każdemu spodoba się dekor na ścianie. Interesujący wzór naklejony lub wymalowany na ścianie to coś, co świadczy o nowoczesnym guście.
design

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre dekory przypominają plemienne znaki, inne tworzą rośliny czy owady. Każdy motyw prezentuje się naprawdę dobrze. Bardzo ciekawa dekoracja salonu to także nowoczesne obrazki. doskonale prezentują się dzieła, które są podzielone na parę małych fragmentów.

Miałeś szansę, aby tutaj przeglądnąć ciekawy post? Czekasz na więcej? Zatem kliknij odsyłacz i przenieś się na kolejną stronę z podobnymi wpisami.

Dwa albo trzy małe obrazki przedstawiają jeden duży. Prezentuje się to niezwykle atrakcyjnie i bardzo nowocześnie.

Comments are closed.