Press "Enter" to skip to content

Jakie wyróżniamy rodzaje fototapet? Dojakiego typu pomieszczeń mogą one pasować? Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze?

Poszukując tworzyw na fototapetę na ścianę bez wątpienia mogą wystąpić wątpliwości dotyczący tego, jakiego typu materiał wybrać. Nie jest toproste,bo wraz z rozwojem techniki posiadamy bardzo duży wybór. W tym samym czasie jest wiele firm zapewniających dobre materiały, jakie są przystosowane do typu powierzchni a także pomieszczenia.

Fototapeta

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Jakiego rodzaju w ogóle posiadamy rodzaje fototapet? jest fototapeta zrobiona z papieru.

Nie ma co czekać – jeżeli ten artykuł Cię zainteresował, kliknij dodatkowo tutaj i sprawdź również inne tego typu optymalne źródło!

To podstawowa,ergonomiczna fototapeta PCW o papierowym podkładzie. Jest całkiem cienka, przez to nie całkiem odporna na wilgoć i ścieranie, należy więc ją mieszać w miejscach suchych, które nie są narażane na dotyk. Ściana (istotnie informacji parcienaszklo.com.pl

Materiał nie ma tendencji do rozciągnięć, można ją opcjonalnie utwardzić laminatem, dzięki czemu będzie jeszcze trwalsza. Możemy ją powoli zmywać, najlepiej lekko mokrą ściereczką czy gąbką. Jest doskonała do dekorowania sypialni, salonu czy pokoju w którym najczęściej przebywamy. Innym typem jest fototapeta wykonana z winylu. Niezwykle gładka w dotyku, bardziej trwała od fototapet wykonanych z lateksu. zapewnia doskonałą jakość nadruku. Jest wytrzymała na wilgotność i tłuszcz. Bez problemu można ją zmywać delikatną gąbką lub mokrą ściereczką.

Pomimo zawartości winylu może przepuszczać wilgoć, ale dzięki temu ściana może “oddychać”. Łatwo układa się na ścianie, nie uwypukla się przy naklejaniu. Jest niezwykle dobrado pokoju dziecięcego, więc jak fototapety dla dzieci, to tego typu tapeta będziee świetnym wyborem.

Comments are closed.