Press "Enter" to skip to content

Wycieczki małe i duże…

Kto nie lubi zwiedzać świata? No dobra, znam kilka ekstremalnych przypadków kolegów, które są kanapowcami i przeraża je wizja dalekich wyjazdów. Sama jednak uwielbiam podróże małe i duże. A moja mama urządziła sobie mieszkanie w stylu podróżniczym.

Podróże

Autor: Roman Boed
Źródło: http://www.flickr.com

Zadajecie sobie pytanie, w jaki sposób uzyskała taki wygląd? Stawiała na przedmioty z wycieczek w wnętrzu. Z każdej dalekiej, albo krajowej wycieczki przywozi do mieszkania oryginalne przedmioty, którymi zdobi dom. Wyczulona jest jedynie na to, aby nie były to drobiazgi, których nie można wywozić ze zwiedzanego kraju – znacznie więcej zobaczysz na www.

Ostatnia zagraniczna podróż, do Grecji jest utrwalona rewelacyjnym tarasem w stylu śródziemnomorskim i paroma fajnymi akcentami w salonie – m.in.

Spodobał Ci się tego rodzaju artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej ten link – ta witryna wynajem podłóg także z pewnością przypadnie Ci do gustu.

cudowną rzeźbą z piaskowca i dziełem z morskim pejzażem. Wycieczka na mazury i polskie morze tym razem zaowocował przywiezieniem drewnianych żeglarskich drobiazgów, które są przywieszone we wnętrzach salonu, sypialni rodziców i korytarza.

Chcesz poszerzyć swą wiedzę z tego zagadnienia? Chcemy pomóc. Musisz przejść na kolejną witrynę i tam dowiedz się więcej blockout wiadomości.

Niesamowite wazony zapełnione morskim piaskiem i muszelkami nazbieranymi na brzegu morza, misterna ozdoba z rybackiej sieci powieszona na ścianie i ster okrętowy przypominają nam jedne z najciekawszych wakacji, które spędziliśmy razem. Poszukiwania opcji do takiego wykonania mieszkania rozpoczęłyśmy w Internecie. Podpatrzyłyśmy z mamą to i owo, nastepnie adaptując ciekawe koncepcje internautów do naszych potrzeb.

W ten sposób wykonałyśmy piękny, przytulny dom, który przypomina nam wakacyjne klimaty. Najciekawsze pomysły znalazłyśmy na poniższej stronie którą serdecznie polecam.

Comments are closed.