Press "Enter" to skip to content

Planujemy jadalnię!

Jesteś szczęściarą – masz duży dom i masz możliwość pozwolić sobie na wykonanie osobnego pokoju do jedzenia posiłków. Wyposażenie jadalni spędza ci jednak sen z powiek – zastanawiasz się dzie ustawić stół i co zrobić, aby aranżacja kuchni ładnie komponowała się z jadalnią. Dziś idziemy z pomocą i dobrą radą w tym temacie.

jadalnia

Autor: WITEX
Źródło: WITEX

Jadalnia powinna mieć skromne meble – potrzebny będzie w tym lokalu stół z krzesłami. O wielkości polecamy zdecydować na podstawie tego, ile osób mieszka w domu. Kolejną kwestią jest to , czy urządzamy w domu huczne imprezy, i przyjdą do nas znajomi. Wtedy radzę mieć rozkładany stół i duży komplet krzeseł, które możemy trzymać w pozostałych pokojach.

Następnym elementem, który w tym pomieszczeniu z pewnością będzie potrzebny jest przeszklona witryna, gdzie będziemy mieć świąteczną zastawę stołową. Pomyślmy tylko, aby była w podobnym odcieniu do stołu i krzeseł.

Co więcej jest potrzebne w jadalni? Z pewnością piękna ozdoba na oknach. Zastanówmy się, czy chcemy mieć tu zasłony – osobiście zalecam rolety na oknach, do których jedynie dodajemy woalową firankę. Aktualnie posiadamy wielkie opcje wyboru kolorów – także w intensywnych barwach, jak i pastelowych, czy delikatnych kremowych i szarościach.

Także mamy możliwość zrobić jadalnię w różnych kompozycjach wykonania wnętrz. Ukazuje to internautka Lovingit podając różne rozwiązania: . Mi najbardziej utkwiła w głowie koncepcja z wysokim stołem i barowymi krzesełkami będącymi w kuchni. Bo jadalnia z powodzeniem może stanowić część kuchni.

Comments are closed.