Press "Enter" to skip to content

Nowoczesne pomysły na ozdobienie okien

Niekiedy każdy z nas planuje wprowadzić zmiany w domu. Dokonujemy remontów, przemalowujemy ściany, albo chociażby przemeblowujemy pokój. Lecz nie trzeba planować tak dużych fizycznych i finansowych trudów, wystarczą czasem niewielkie sprawunki. Idealnym pomysłem jest zmiana aranżacji okien. Ciekawe zasłony, wielobarwne rolety, firany makarony – wszystko to aby urozmaicić każde z twoich pomieszczeń.

Zarówno w sieci jak i w marketach branżowych, znajdziemy multum deseni i modeli na firanki gotowe. Jeżeli w każdym własnym pomieszczeniu, posiadasz zwykłe zasłony, może warto byłoby to zmienić? Obecnie istnieje dużo modeli do każdego rodzaju pokoju. Nowoczesne, kolorowe projekty do łazienki, wzory kwiatowe i kompozycje spożywcze do kuchni, a może ciekawe

wystrój salonu

Autor: Kool Cats Photography over 3 Million Views
Źródło: http://www.flickr.com

firany makarony do jadalni? Ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia w tej materii. Nie posiadasz karniszy? Żaden problem! Możesz nabyć zazdrostki z modnymi wzorami. W bardzo łatwy sposób instalujesz je bezpośrednio na oknie, zapewniając sobie tym samym nieco intymności w ciągu dnia.

Zasłony także możemy znaleźć w ciekawych wzorach. W zależności od aranżowanego pomieszczenia, powinniśmy wybrać odmienny typ. W pokoju dziecka możemy zaaplikować wielobarwne desenie, obrazujące bohaterów z ulubionych kreskówek naszych pociech. Do przedpokoju, w którym zawiesiliśmy firany makarony sprawdzą się proste, pastelowe zasłony. W kuchni z kolei możemy nie zakładać kryjących tkanin w oknach, gdyż zapewni nam to znaczną podaż naturalnego światła słonecznego. Zasłony możemy układać w ciekawe wzory, nie muszą zwyczajnie zwisać w dół. Kupując specjalistyczne troczki i sznurki można dowolnie je podwieszać, otrzymując ciekawy, niestandardowy efekt.

Jeżeli firanki gotowe lub zasłony nie są dla ciebie wystarczające, może powinieneś zainteresować się montażem rolet? Mamy dwie alternatywy do wyboru, bardziej kosztowną, ze specjalnym urządzeniem, do umieszczania pod karniszem, lub tańszą, którą w łatwy sposób umieszczamy bezpośrednio na ramie okiennej – Alena Firany. Nie istotne którą z tych alternatyw wybierzesz, najważniejsze jest aby bawić się kolorami i fakturą. Obecnie wiele firm oferuje unikatowe wzory, wystarczy poszukać w internecie.

Aranżacja okien może zmienić twoje całe mieszkanie nie do poznania. Mamy do dyspozycji różnego rodzaju produkty: od zasłon wielobarwnych przez firany http://alena-firany.pl/ makarony, po rolety z kopiami znanych obrazów. Ograniczyć nas może jedynie własna wyobraźnia.Pełna oferta -> Alena Firany.

Comments are closed.