Press "Enter" to skip to content

Wyposażenie pokoju dla maluszka może być nie lada przedsięwzięciem – urzeka nas mnóstwo cudnych przedmiotów w różnych sklepach

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie tkwimy już w okresie komunizmu i w supermarketach można dostać wszystko. Jest tak wielka ilość produktów, że czasami aż mamy mroczki przed oczyma.

Jeśli urządzamy pokój dla malucha, możemy mieć problem z wybraniem czegoś, gdyż prawdopodobnie będzie nam odpowiadało wszystko.
Jeśli już zdecydujemy się na fajne łóżko łóżko sypialniane i meble oraz stwierdzimy, gdzie zrobimy kącik dla zabawek, będziemy musieli się zastanowić czy całość do siebie pasuje pod względem kolorów i czy nie przynieśliśmy do domu przypadkiem nazbyt wielu przedmiotów. Wiadomo przecież, że nadmiar zawsze przytłacza świetne oferty firanek, zobacz na . Jeśli już wybraliśmy wszystko, razem z barwą ścian, należy podumać jakie firanki dziecięce wybierzemy do pokoju naszego dziecka. Jest to o tyle ważne, że powinny pasować do mebli i ścian, a jednocześnie może przedstawiać bohaterów z jego ulubionych kreskówek.
firanki dziecięce

Autor: Philips
Źródło: Philips

Jeżeli nasze dziecko jest już nastolatkiem i nie pragnie mieć w pokoju firanek z Myszką Miki, gdyż uważa to za hańbę i wstydzi się ich przed kolegami, to nadszedł moment, żeby iść z naszym nastolatkiem do salonu sprzedaży zasłony dla młodzieży. Zasłony młodzieżowe zawsze są w pozytywnych kolorach. Często przedstawiają rozpoznawalnych na całym świecie piłkarzy lub bohaterów z komiksów.

Rzecz jasna kupimy takie zasłony wyłącznie wtedy, gdy mają zawisnąć w pokoju syna. Jeżeli chodzi o najfajniejszy zestaw dla dziewczynki, to możemy wytypować zdjęcie ze znanych miast takich jak przykładowo Paryż lub Londyn.

Comments are closed.