Press "Enter" to skip to content

Ustrzeż się kiczu w aranżacji – stylowe fototapety

Gdy poetyczne krajobrazy i rajskie plaże zniknęły ze ścian wnętrz w latach 90., chyba nikt nie podejrzewał, że wzorzyste fototapety kiedykolwiek powrócą do łask.

fototapety młodzieżowe

Źródło: http://www.kowarts.pl/
Tymczasem nie jedynie powróciły, lecz co więcej, brylują na salonach zdobywając sobie coraz to większe grono miłośników. Eleganckie fototapety pojawiają się w gazetach wnętrzarskich, w projektach dekoratorów pomieszczeń. Wydawać by się zatem mogło, że nowoczesne eleganckie fototapety raz na zawsze zerwały z wyglądem badziewnych oraz przaśnych dekoracji. Okazuje się jednakże, że na końcowy rezultat aranżacyjny wpływ ma nie jedynie wyselekcjonowany wzór, lecz także sposób przymocowania tapety, jej miejsce, a również dostosowanie do aranżowanego pomieszczenia. Wbrew pozorom tandeta nigdy nie śpi i zawsze trzeba być czujnym, ażeby niepostrzeżenie nie zakradł się do wymarzonego pokoju dziennego czy też sypialni.
Niestety, najładniejsze nawet szykowne fototapety, będą prezentować się nadzwyczaj niekorzystnie, kiedy zostaną niefachowo przyklejone do podłoża.

Ten polecany artykuł (http://www.amdk.pl/biurka) ma informacje, które omawiają ten wątek, zatem jeżeli masz chęć dowiedzieć się więcej – zapraszamy do nas!

Właśnie dlatego, gdy pragniemy ustrzec się szajsu powinniśmy zainwestować w odpowiedni montaż tapety. Chociaż obecnie przymocowanie ich jest prostsze, aniżeli paręnaście lat wstecz, jeżeli nie chcesz sprawdzać swych umiejętności w owej dziedzinie, lepiej poprosić o pomoc specjalistów. Nie bez znaczenia będzie również wybór odpowiedniego miejsca. Jeżeli decydujesz się na wzorzystą tapetę, przyklej ją tylko na jednej ze ścian.

Gdy obkleimy nią cały pokój, wizualnie go zmniejszymy a także zafundujemy sobie permanentny oczopląs.

Zainteresował Cię opisywany w tym miejscu problem? Jeżeli tak, to ponadto kliknij ten link – więcej przeczytasz tu (http://www.archicom.pl/inwestycje-mieszkaniowe/browary-wroclawskie/).

W sklepach dostępne są także fototapety młodzieżowe oraz fototapety do pomieszczeń dzieci.

Comments are closed.