Press "Enter" to skip to content

Sporo przeróżnych wzorów fototapet

W sklepach osiągalnych jest sporo różnych modeli fototapet. Jednak nie jedynie wzorem należy się kierować wybierając ją.
Fototapety ścienne występują w czterech podstawowych wariantach.

Są to fototapety z papieru, foliowe, laminowane, również winylowe. Fototapeta z papieru jest mało wytrzymała na wilgotność, lub ścieranie, w związku z tym należy ją używać w miejscach suchych, oraz takich gdzie nie będzie wystawiona na dotyk i ścieranie.

Czy omawiane tematy Cię absorbują? Ochoczo więc kliknij ten link – ta użyteczna treść (https://www.glazurex.com.pl/drzwi-wewnetrzne/) bez wątpienia także niezwykle Cię zainteresuje!

Jej plusem jest koszt, w porównaniu do innych fototapet jest stosunkowo niedroga.

pieniądze

Autor: Wolfgang Lonien
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta winylowa jest bardzo wytrzymała, zwykle zaopatrzona w podkład fizelinowy. Dzięki temu jest trwała i odporna na wilgoć, tłuszcz, również ścieranie, można ją myć. Jej konstrukcja gwarantuje wymianę powietrza, dzięki temu ściana pod nią oddycha. Budulec użyty do jej wyrobu sprawia, że są to idealne fototapety do toalety i kuchni. Fototapeta laminowana na podłożu lateksowym jest bardzo wytrzymała na wszelakiego rodzaju szorowanie, wolno ją myć niejednokrotnie, nawet środkami syntetycznymi. Wodoodporna znakomita do toalety i kuchni, natomiast z powodzeniem można stosować ją również w pozostałych pokojach. Jej atutem jest to, że świetnie kryje felery i niedoskonałości ścian. Fototapeta foliowa jest samoprzylepna, druk usytuowany jest na tkaninie poliestrowej. Ów rodzaj fototapety przykleja się na gładkich powierzchniach.

Sporadycznie wykorzystuje się ją na ścianach, częściej na meblach, albo drzwiach.
Niebanalną opcją jest fototapeta 3D.

Zobacz inne pokrewne niezwykle przydatne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tu i poznaj więcej w tekście (https://north.pl/czesci-agd/czesci-do-bojlerow/grzalki-do-bojlerow,g1387634.html).

Jest to bez wątpienia niebanalna, niespotykana i nadzwyczaj ciekawa ozdoba każdego pokoju.

Comments are closed.