Press "Enter" to skip to content

Aranżacje wnętrz za pomocą fototapety

Wielu z nas pamięta jeszcze polską bezbarwną rzeczywistość czasów ustrojowej transformacji. To dokładnie w owej epoce były modne fototapety, zrodzone z pragnienia ucieczki przed szarzyzną, ozdoby wielu fragmentów codzienności.

Okazały się one remedium i sposobem na zaczarowanie nieprzyjaznej rzeczywistości. Pierwsze fototapety nie były dziełami sztuki wzorniczej, jako że wszyscy chyba pamiętamy utrzymane w cukierkowych odcieniach widoki, przesycone zielenią zdjęcia lasów a także arkadyjskie łąki. Bardzo prędko ten pomysł zaczął być łączony z kiczem a także złym gustem. Dlatego pierwsze fototapety o wątpliwych wartościach artystycznych zaczęły niknąć ze ścian w drugiej połowie lat 90-tych.
fototapety na zamówienie

Autor: gridkr (love krittaya)
Źródło: http://www.flickr.com
Pewien czas temu fototapety wróciły do łask, i to w wielkim stylu. Rychło się okazało, że dzisiejsze fototapety na zamówienie nadają wnętrzu wyjątkowy, indywidualny styl. Dzięki nim można zaspokoić potrzebę nietuzinkowości. Najbardziej popularną tematyką w tych dekoracjach ścian jest architektura. Zwłaszcza ta rozpoznawalna, najlepsza oraz wiążąca się tylko z jednym punktem na świecie. Coraz to częściej wybieramy również widoki dużych miast – na topie wciąż jest Paryż, ale również Jerozolima a także Moskwa.

Zobacz, czy następny link (https://www.boro-laser.com.pl/k36,wizytowniki.html) jest tym, czego teraz szukasz. Na pewno bardzo może pomóc Ci w Twym projekcie, który obecnie przygotowujesz. Sprawdź, naprawdę nie pożałujesz!

Nie jedynie fotografie przestrzeni miejskiej są ochoczo wybierane jako pomysł na interesującą ścianę. Twórcy fototapet czerpią przecież natchnienia zewsząd i stąd dzisiejsze rozwiązania tego typu to gama możliwości oraz pomysły zaczerpnięte m.in. z komiksu, historii jak też natury.

Fototapety mogą zadziwić niecodziennym połączeniem jak też źródłem inspiracji.

Gdy przejdziesz do meritum problematyki, to wiedz, że masz możliwość uzyskać pozostałe informacje na opisywany temat – przeczytaj tutaj wszystko, co okazuje się potrzebne w tym miejscu.

Pewien czas temu ukazała się niepospolita seria, jakiej twórcy inspirowali się gwiazdorami muzyki pop i postawili na połączenie neonów z pastelami.

Comments are closed.