Press "Enter" to skip to content

Fototapeta w naszym domku

Jeżeli nie podoba Ci się aranżacja Twego wnętrza, i nie masz dużych pieniążków, ani pomysłu na powtórną aranżację wnętrz w domu – fototapeta jest pomysłem dla Ciebie.

sypialnia

Autor: KOŁO
W marketach odnajdziesz mnóstwo unikalnych fototapet, jakie raz na zawsze zlikwidują monotonność i nijakość w Twoim domu, natomiast jego lokatorów przeniosą w całkiem inny, piękny świat. Czy fototapeta zwierzęta przydaje się do każdego mieszkania? Oczywiście! Nic nas nie blokuje, a obeznany architekt wnętrz ochoczo korzysta z tychże możliwości. W umywalni, w kuchni, czyli w punktach jakie są narażone na wilgotność, możemy wykorzystać fototapetę pokrytą laminatem albo wykorzystać panele (panele szklane wrocław) z hartowanego szkła. Na dodatek arsenał w doborze deseni gwarantuje możność wykorzystania fototapet dosłownie w każdym wnętrzu, zarówno w gustownym pokoju dziennym, barwnym pokoju malucha jak także w zwyczajnej łazience. Wyszukanym pomysłem na aranżację pomieszczenia jest także użycie własnego, ulubionego zdjęcia – istotne jedynie aby było świetnej jakości.
diody

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jasna fototapeta z tak zwaną głębią to doskonała alternatywa dla niewielkich i ciemnych mieszkań. Głębia pejzażu rozjaśnia mieszkanko oraz optycznie je powiększa. Jest to doskonały sposób na optyczne powiększenie małej umywalni.

Fototapety droga również kapitalnie nadają się do zwiększenia wnętrza Twego salonu czy innego pomieszczenia i dobry architekt pomieszczeń chętnie wykorzystuje te możliwości.oferta oświetlenie sufitowe łazienkowe oświetlenie sufitowe łazienkoweFototapeta z motywem drogi, nocny krajobraz miasta z lotu ptaka, wysokie wieżowce, ulice pełne neonów to coś dla lubiących aktywne życie.

Comments are closed.