Press "Enter" to skip to content

Wyczaruj w twoim miejscu ciepłe barwy na zimę

Nadchodzi zima i zaczynasz wkładać do komód zwiewne spódnice, a z głębi szuflad wyciągasz wełniane bluzy i rękawiczki. Każdy z was posiada swoje zwyczaje, którymi zostawia fantastyczne wakacje i dostosowuje się do ciągnącej się, burej zimy.

firany

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo wszystko zimą wcale nie musimy tracić lśniących kolorów.
geberit

Autor: THREESIXTY
Źródło: http://www.flickr.com
Pobaw się z kolorami, które zachowują w sobie promień wakacji, a jesień nie będzie wcale taka straszna. Czasami wystarczy zamienić choćby firany, aby nasze mieszkanie umiliło się, a odpowiednio zaaranżowane mogą dodać niesamowitego czaru. A dodatkowo zmiana zasłon na jesień, to fantastyczny rytuał, który możesz pielęgnować z powiewem marzenia. Przed nami nieskończona liczba możliwości i nie musisz wcale banalnie zasłaniać szyb ciężkimi zasłonami, jakie zwykły rządzić, gdy jest zimno. Możesz zawiesić zasłony z lekkich tworzyw, lecz zawinięte ekscentrycznie albo znaleźć ze wzorami, jakie kochasz.
atmosfera

Autor: Annabelle Orozco
Źródło: http://www.flickr.com
Co powiesz na przykład na firany (alena-firany.pl/

W sklepach jest mnóstwo do wyboru. Zasłony średnie, czy kuse zazdrostki, a może w tym sezonie stworzysz sobie firany sama? Nastaw się na coś zupełnie nowego i zaufaj, że zawieja potrafi być barwna.

Comments are closed.