Press "Enter" to skip to content

Parzona herbata jest najzdrowszym napojem świata

Na co dzień parzymy ją, a sam jej zapach w czasie owej czynności przyodziewa nas w dobry humor. Jest mnóstwo jej gatunków, które nie jedynie różnią się krajem pochodzenia, lecz również, a być może przede wszystkim smakiem.

english tea shop polska

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Choć najbardziej popularna z nich jest czarna, do wyboru mamy poza nią zieloną, białą oraz najzdrowszą – czerwoną.
Zgadza się chodzi o herbatę, przez niektórych uznawanej za najlepszy napar świata. Historia picia zielonych, niewielkich listków krzewu herbacianego ma swój początek na dalekim Wschodzie – w Państwie Środka, natomiast stamtąd przybyła na galeonach kupieckich na Stary Kontynent przez Królestwo Wielkiej Brytanii. Dziś najbardziej znana angielska herbata – Earl Grey parzona jest na wszystkich kontynentach oraz uznana za najsmaczniejszą herbatę śniadaniową. W naszym sklepie English Tea Shop Polska macie okazję spróbować oryginalną herbatę typu Earl Grey, tworzoną do dziś w niedużym mieście pod stolicą Wielkiej Brytanii od XVII wieku. Ale posiadamy ponad 300 rodzajów herbat, rozpoczynając od zwykłych czystych, kończąc zaś na tych na specjalną okazję oraz leczniczych. Od niedługiego czasu wielką popularnością cieszą się zielone herbaty Musicie, że zielona herbata nie bez powodu uważana jest za najzdrowszą wśród herbat. Czarna herbata poddana jest podwójnej fermentacji oraz suszeniu, przez co na zawsze traci większą część swoich witamin, natomiast zielona herbata jest jedynie suszona na Słońcu, dzięki temu zatrzymuje pełnię zdrowotnych właściwości.

Nie jesteś pewien co do tego zagadnienia? Zwyczajnie sprawdź informacje (https://libeli.pl/rozwiazania-dla-przemyslu/) dostępne dokładnie na tej stronie. Wszystko jest starannie przedstawione.

Rekomendujemy napić się zielonej herbaty parzonej razem z marokańską świeżą miętą, czyli tradycyjnego naparu muzułmanów z Maroka. Napar ten jest bardzo słodki, ponieważ ma pobudzać apetyt zaś mięta wspomagać trawienie.

W Maroku napar ten spożywa się przed wszystkimi posiłkami.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu, w którym będziecie mieli okazję dobrać wraz z pomocą znawców idealną herbatę dla was. Pamiętajcie, że herbata ma mocne właściwości odmładzające.

Comments are closed.