Press "Enter" to skip to content

Jakie warto rozważyć opcje, kiedy poszukujemy auta do swojej firmy? Czy mamy spory wybór?

Ci, którzy posiadają swoją firmę oraz szukają dobrego samochodu mają bardzo dużo możliwości, aby pojazd uzyskać. Zakup, owszem jest jedną z opcji, jednak nie najpopularniejszą.

zabezpieczenie

Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
Nad jakimi opcjami dobrze jest się zastanowić?
skóra

Autor: Inforad V3
wulkanizacja
Jeśli chodzi o wspomniany zakup to i w tym wypadku jest już parę opcji. Możemy oczywiście wybrać auto z drugiej ręki na przykład z komisu, można również zakupić nowy pojazd w salonie, lub zakupić samochód od brokera. Na przykład kiedy interesuje nas dana marka – Volvo broker załatwić może nam taki pojazd czasem aż do dwudziestu procent taniej, aniżeli normalnie.

Jeśli żywo emocjonuje Cię nakreślana w tym miejscu sprawa, oprócz tego koniecznie zobacz tekst w serwisie (https://www.lontex.pl/czesci-zamienne-do-ciezarowek) opisującym podobne zagadnienia.

Czemu tak jest? Gdyż brokerzy korzystają z różnic w cenach aut choćby w obrębie UE. Tak się dzieje, że ten sam samochód może u nas kosztować więcej, niż w Niemczech. To swego rodzaju paradoks, natomiast jest tak, że ceny aut są ustalane przez importerów generalnych. Brokerzy także korzystają z różnic w kursach walut. Dlatego też osoby chcące kupić pojazd mogą skorzystać z niższych cen samochodów świetnej klasy.

Samochodu wcale jednak nie musimy nabywać. Możemy przykładowo wybrać długoterminowy wynajem samochodów. To forma leasingu, gdzie są stałe miesięczne koszty oraz nie trzeba uszczuplać mocno budżetu firmy, aby móc kupić samochód. Możemy cieszyć się użytkowaniem auta z wysokiej półki, mając tylko część kosztów, z którymi normalnie trzeba by się liczyć.

Do tego, nie musimy martwić się o zmianę ogumienia przed sezonem albo o serwisowanie, ponieważ to firma, u której pojazd wynajmujesz zajmie się tym za ciebie. Niektórzy lubią to rozwiązanie i nie zamieniliby go nic innego.

Comments are closed.