Press "Enter" to skip to content

Kuchnia urządzona w drewnie zdecydowanie może być niezwykle nowatorska

Pomieszczeniekuchenne zazwyczaj to serce mieszkania. To w niej dużo czasu spędzają domownicy, debatując o życiowych sprawach, albo spędzając czas na wspólnym posiłku. W ten sposób praktyczna będzie w niej drewniana ława, albo siedzisko z poduszkami.

stylowa ława z drewna

Autor: Boa-Franc
Źródło: http://www.flickr.com

Ława z drewnaa w kuchni to miejsce w którym zjemy kolację, usiądziemy i będziemy gadać z koleżanką – idealnie zda się ponadto do normalnego siedzenia. Najpierw, podczas szukania strefy na nią w wnętrzu musimy przemyśleć, czy idealny nie będzie jeden z kątów pokoju. Przemyślmy ponadto, czy cała ława ma być z drewna, czy może górna część, gdzie siedzimy ma być czymś obłożona, aby było fajniej nam usiąść. Możemy również zdecydować się na siedzisko z jaśkami – wtedy będzie nam dużo lepiej, a pokój zyska na wyglądzie. Dokładnie spójrzmy kompletnej aranżacji kuchni i do niej skomponujmy odcienie obić mebli albo poduszek.

Rewelacyjne koncepcje na wyposażenie drewnianej ławki w jadalni i inne fajowskie koncepcje znalazłam we wpisie blogerki pasjonującej się wnętrzarstwem: Koniecznie przeglądnijcie sobie zdjęcia w tekście – jest w niej ogrom totalnie modnych i ciepłych aranżacji, które sama przeniosłabym do mojego mieszkania! Spójrz sama i wybierz coś dla siebie! Dodatkowo znajdziesz we wpisie dużo przedmiotów które zakupisz online! Dzięki temu nawet jak przebywasz w bardzo małej miejscowości, bez trudności wybierzesz sobie wszystkie potrzebne przedmioty do stworzenia tak ciekawej strefy. ponadto > Partner Serwis Sp. z o.o.

Comments are closed.