Press "Enter" to skip to content

Widlak – jaki nabyć?

Wózki widłowe to doskonałe urządzenia pracy w wielkich sklepach, pakamerach albo na wielu placach budowy. Wielka rozpiętość dostępnych rodzajów napędu, lub parametrów technicznych wózków widłowych powoduje, iż przedsiębiorcy nie za każdym razem mają pojęcie, jaki konkretnie typ widlaka wybrać.

sieci

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

sezon
Tym samym naprowadzamy, że w większości wypadków wybieranym wózkiem widłowym przez naszych przedsiębiorców jest wózek widłowy (http://www.skupwozkow.com.pl/) czołowy, którym możemy dźwignąć dwie tony ładunku na wysokość do 3 metrów. Które jeszcze widlaki selekcjonują nasze firmy? Z dokonanej analizy wynika, że drugi pod względem popularności jest wózek paletowy kierowany, o jaki pyta 9% zaciekawionych. Eksploatatorzy po wielokroć wskazywali również indywidualnie inne typy wózków widłowych, jakie będą im potrzebne, m.in. wózki podwieszane czy podnośnikowe do których bez trudu pozyskamy części Heden.
heden

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Najpopularniejsze są widlaki spalinowe na gaz. Zbliżona liczba eksploatatorów poszukuje zarówno wózków spalinowych na olej total ceran napędowy, jak i zasilanych elektrycznie. Indywidualne firmy rozważają także wyekwipowanie się w narzędzie z zasilaniem ręcznym. Dobór wariantu napędu wózka widłowego jest bardzo często zdeterminowany przez jego użycie, na przykład wózki elektryczne, jakie są wykorzystywane w chłodniach ze względu na to, iż służą do przewozu żywności i w innych halach zamkniętych dzięki temu, że nie emitują spalin. Znakomita większość firm kupuje przeważnie jeden wózek widłowy.

Przedsiębiorstwa wymagające 2 wózków stanowią ledwo 6% wszelakich zapytań, a pozostałe zapytania zostały złożone przez jednostki, które wymagają co najmniej 3 widlaków. Na ogół wybierane części to części marki Dantruck.

Comments are closed.