Press "Enter" to skip to content

Planujesz wesele? Pamiętaj o atrakcyjnych dekoracjach na samochodzie, którym pojedziesz do kościoła

Organizowanie wesela to nie tylko zamówienie terminu w kościele, wybór pięknej sali, wynajęcie ładnie grającego zespołu i znalezienie kwalifikowanego kamerzysty – to również przemyślenie dodatków, które decydują o klimacie przyjęcia. Dodatki weselne mogą sprawić, iż poczujecie się tego dnia naprawdę wyjątkowo. Do takich dodatków należą ozdoby, jakimi ustrajamy samochód ślubne. Jak powinny wyglądać?

bukiet weselny

Autor: Ben McShea
Źródło: http://www.flickr.com

Tak naprawdę wszystko zależy od gustu państwa młodych. Niektórzy bowiem przepadają za przepychem, inni z kolei wolą subtelne dodatki, które nie zasłaniają połowy maski, a wyłącznie dodają wdzięku pojazdowi ślubnemu. Bez względu na styl ozdób musi być ona praktyczna, strona.

Jeśli zaintrygowała Cię ta strona, koniecznie sprawdź link karnisz na wykusz a poznasz o wiele więcej danych, które na pewno wywołają na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Co to znaczy? Należy ją solidnie przytwierdzić, aby nie ześlizgnęła się w czasie jazdy oraz nie przeszkadzała kierowcy, co byłoby ryzykowne oraz zagrażałoby bezpieczeństwu również pozostałych uczestników ruchu.

Po drugie dekoracje samochodu muszą być dopasowane do modelu auta. Niektóre pojazdy same w sobie są już na tyle atrakcyjne, że nie wymagają więcej ozdób. Zawsze jednakże można zdecydować się na np. urokliwe kokardki na klamki. Jakie poza tym dekoracje (pełna oferta) można zastosować? Wybór jest naprawdę duży – od balonów po żywe albo sztuczne kwiaty, jakie znacznie łatwiej zamocować do auta. Większość panien młodych uwielbia jednak żywe kwiaty, które są bardziej urokliwe – pachną oraz po prostu lepiej wyglądają.

dekoracje ślubne samochodu

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com

Dekoracje powinniśmy też dopasować do innych dodatków ślubnych, by nie okazało się, że pojazd jest z zupełnie innej bajki. Można np. zastosować te same kwiaty albo ten sam kolor kokardek, a wszystko będzie stanowić zgraną całość. Warto jest dbać o takie szczegóły, gdyż, gdy potem będziemy oglądać zdjęcia, możemy żałować, iż nie zrobiliśmy czegoś inaczej i nie przyłożyliśmy do dodatków większej wagi.

Zanim zaczniemy przystrajać samochód, zyskajmy pewność, że jest czysty. Nie każdy bowiem wypożycza auto w profesjonalnej firmie- niektórzy decydują się na cztery kółka pożyczone od przyjaciela bądź znajomego, gdyż ma ładne auto i możemy je mieć za darmo czy za jakąś mniejszą opłatą. Wydatki na wesele są tak ogromne, iż warto jest pomyśleć o niewielkich oszczędnościach, jeśli tylko takie są możliwe.

Comments are closed.