Press "Enter" to skip to content

Przewaga bieli w naszym domu

W naszych domach często królują kremy, odcienie brązu i ostatnimi czasy również wkradły się szarości. Mało osób eksperymentuje z mocnymi kolorami, a jeszcze mniej osób wybiera biel, jako kolor przewodni czy to przy urządzaniu całego mieszkania, czy chociaż w salonie. Ale, jeżeli chcielibyśmy by nasze mieszkanie naprawdę było nowoczesne, to na pewno dobrym rozwiązaniem okażą się białe meble do salonu jak również wykorzystanie szkła. W dużej ilości salonów meblowych możemy znaleźć meble, które świetnie wpasują się, w niemalże każdy klimat właśnie, dlatego, że są mają białe fronty. Sporo osób uważa, że biel jest nudna.

białe meble do pokoju

Autor: Johan Hansson
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak, jeżeli wybierzemy brązowe meble rogówki do spania to w salonie też może być nudno. Chodzi tu raczej o wybór odpowiednich mebli i co ważne właściwych dodatków. W zależności od tego, jaki chcemy mieć salon, tak można go zaaranżować. A jeżeli kupimy białe meble to sprawimy, że dane wnętrze nabierze współczesnego charakteru. Ale nie tylko meble mogą być białe, również fotele mogą być w tym kolorze. Wszystko zależy od naszego pomysłu.

białe fotele z poduszkami

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com

Meble do pokoju dziennego

Gdy urządzamy mieszkanie bardzo dużą uwagę przykłada się do dobrania wszystkiego w salonie. Wiadomo, wielu gości ujrzy zapewne tylko tą cześć naszego mieszkania. Dlatego naprawdę warto stworzyć przestrzeń, która będzie przyjemna. Jednak najważniejsze jest to, że przez właściwe urządzenie tego pomieszczenia, uda nam się przyjemnie spędzać w nim czas. Bardzo interesującym pomysłem są białe meble do salonu. Chociaż sporo osób skrzywi się na taką opcję, to naprawdę białe meble w salonie są jednym z lepszych rozwiązań. Nie ma znaczenia jakiej wielkości mamy salon, najlepiej wybierać takie rzeczy, które optycznie powiększą pokój. Białe meble nie są przytłaczające i dzięki temu salon zawsze będzie prezentował się lekko.

Możemy postawić na mocny akcent w postaci sofy i foteli, a można też w całości postawić na biel i jedynie lampą i zasłonami ożywić nasz salon. W tych czasach możemy zaszaleć. Nie ma, sensu stawiać na bezpieczne rozwiązania. Najlepiej wybrać ciekawe połączenia. Możemy wybrać białe meble i położyć czarną podłogę. Takie mocne połączenie na sto procent sprawi, że nasz salon będzie jednym z bardziej intrygujących i na pewno nowoczesnych.

Comments are closed.