Press "Enter" to skip to content

Jakiego rodzaju ciekawe rozwiązania pod kątem aranżacyjnym warto zastosować w swoim mieszkaniu? Co może być doskonałym urozmaiceniem?

Gdy chodzi o aranżację wnętrz wciąż pojawia się coś nowego. Stale również wraca moda na różne rzeczy, jakie wracają w takiej odkurzonej formie.

Dom jednorodzinny

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Są niby nowe, lecz czerpią z już sprawdzonych dawniej trendów.
Trend na lofty ma się bardzo dobrze.

Jeżeli zastosowana w niniejszym materiale retoryka do Ciebie trafia, to zobacz tutaj (www.mega-pol.com/) inne tego typu porady – one dotyczą analogicznej tematyki.

Tak naprawdę to nic dziwnego, ponieważ trudno sobie wyobrazić, aby wnętrza takie miały się komuś znudzić. Jednak wiadomo, że przystosowanie takiego wiekowego budynku na klimatyczne mieszkanie wymaga ogromnych nakładów środków. Nie wszystkich stać na taki krok. Z tego względu powstają różnego rodzaju imitacje materiałów właśnie z takiego starszego budownictwa, jakie mają wnieść do każdego mieszkania choć trochę tego jedynego w swym rodzaju klimatu. Od kiedy jakaś osoba wpadła na pomysł, by starą cegłę zamalować na biały kolor Białe cegły na ścianie, to trend ten pozostał modny i często wykorzystywany w bardzo różnych lokalach. Nie powinno to dziwić, ponieważ tego typu wnętrza zyskują na lekkości, tym bardziej tam gdzie mamy mało światła. Wtedy dodatkowe rozjaśnienie poprawia klimat pomieszczenia. Niektórym marzy się z pewnością biała cegła na ścianie, natomiast nie stać na to, by posiadać taką oryginalną z epoki, dlatego decydują się na coś innego.

dimlab

Źródło: http://dimlab.pl/
Warto wiedzieć, iż w wielu marketach możemy dzisiaj dostać najróżniejsze materiały. Jednym z nich jest biała cegła dekoracyjna, która zmieni klimat pomieszczeń.

Jest to taka imitacja ceglanej ściany, którą można sobie zrobić w swoim domu. Sporo osób decyduje się na tego typu rozwiązanie i jest z rezultatu zadowolona. To na pewno o wiele ciekawszy pomysł, niż normalnie zamalowana ściana.

Comments are closed.