Press "Enter" to skip to content

Coraz popularniejsze jest posiadanie antresoli

Jeśli posiadamy wielki salon oraz na dodatek jest on jeszcze wysoki, a chcemy zyskać jeszcze więcej przestrzeni, to możemy pomyśleć o wykonaniu takiego jak gdyby wewnętrznego tarasu nazywanego antresolą. Wtedy z jednej strony pod sufitem wykonujemy taki jak gdyby podest, na którym możemy zrobić biblioteczkę, albo miejsce do spania dla gości, z którego jednocześnie będziemy mieli szansę spoglądać w dół.

antresola

Autor: Lars Plougmann
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt antresoli ma szansę powodować, że zmieni ona wygląd naszego mieszkania

Projekt antresoli jaka powinna się zjawić w naszym domu musi zostać właściwie zaplanowany (zobacz – ), tak aby nie zabierał przestrzeni na dole, lecz równocześnie, aby oferował nam sporo wolnej przestrzeni pod sufitem. Co więcej decydując się na zrobienie tego rodzaju tarasu, powinniśmy przypilnować by balustrada (zobacz i porównaj) na antresoli, nie tylko wspaniale się przedstawiała z pozostałym wystrojem wnętrza, ale równocześnie, żeby była solidna, tak aby opierając się o nią, człowiek miał gwarancję, że przetrzyma ona jego ciężar oraz że nie spadnie on na dół.

Loft jest znacznie modniejszy

Coraz częściej jest tak, że zamiast burzyć stare budynki, z których już nikt nie używa, zamienia się je na mieszkania. W ten łatwy sposób wiele fabryk oraz budynków gospodarczych uzyskuje swoją drugą młodość, a obywatele którzy je kupują mają szansę naprawdę ciekawie je urządzić. Jeżeli jesteśmy ciekawi jak prezentują się takie budynki zaadoptowane na mieszkania, to starczy w internecie wpisać słowo loft, a już wyświetli nam się sporo zdjęć, jak świetnie możemy urządzić takie mieszkanie. Co więcej, dzięki temu, że budynki: https://biuroinwest.pl/oferta/przeglad-5-letni-budynku/ te zazwyczaj gwarantują pokoje z niesamowicie wysokim sufitem, mamy szansę nie tylko wyodrębnić poddasze, czy strych, lecz też mamy szansę tam zaplanować antresolę, która spowoduje, że ta powierzchnia będzie

balustrada

Autor: Michaels Mosaic
Źródło: http://www.flickr.com/photos/lifepix/111221126/

lepiej użyta, a przed mieszkańcami otworzą się kolejne szanse na zaplanowanie dodatkowej przestrzeni.

Nasze mieszkanie ma szansę być niesamowite

Kiedy pragniemy, aby nasze mieszkanie było jedyne w swoim typie, to bez wątpienia musimy zawierzyć architektom wnętrz i ich pomysłom. Wykonanie antresoli w domu z wysokim sufitem, albo kupienie mieszkania zaaranżowanego w starej fabryce, ma szansę się okazać prawdziwym pomysłem, a nasze mieszkanie będzie się odróżniało na tle kolejnych mieszkań (link). Najistotniejsze to się nie zamykać w znanych typach, tylko wychodzić na przeciw temu, co jest nam proponowane i co obecnie jest uważane za modne oraz nowoczesne.

Comments are closed.