Press "Enter" to skip to content

Jakie samochody są najczęściej wybierane do tuningu i które części można by w nich odmienić?

Jak jest ogólnie wiadome wszelki względnie młody zwolennik automobilizmu marzy o swoim samochodzie. A gdy już zdobędzie swe upragnione autko, chce ponadto jeszcze nieco przy nim pomajstrować tak, żeby rezultat końcowy był jak najbliższy jego wymogom.

malunek - samochód

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z na ogół obieranych przez takie osoby aut jest BMW E36 tuning. Wyczynowa konwencja tej firmy, doskonałe zalety trakcyjne, niezawodne zawieszenie, mocne motory oraz napęd na tylne koła to tylko co poniektóre powody, dla jakich tak wielokrotnie prowadzi się BMW E36 tuning. Nie bez wymowy jest też koszt auta.

Chcesz przeglądnąć kolejne interesujące artykuły? Zachęcamy zatem na witrynę twórcy (https://www.ehrle.pl/pl/). Tam czekają na Ciebie sprawdzone treści.

Wersje z początku lat 90-tych można kupić już poniżej pięciu tys. zł, przy czym ich stan technologiczny zdarza się – delikatnie przedmiot biorąc – różny. Modele z ostatniego roku realizacji BMW E36 tuning mogą natomiast być warte już ok. czterdzieści tys. zł. Takowy BMW E36 tuning na ogół wykonywany jest na sposób tzw. germański, zatem takowy, żeby był jak najbliższy oryginału.

Musisz wyszukać inne tego rodzaju materiały? Kliknij ten odnośnik – więcej zobaczysz w tekście, który analizuje pokrewne kwestie.

Zezwala się niewielkie modernizacje, przykładowo niewielkie obniżenie podwozia, wszakże większe przeróbki nie są w grupie dobrze widziane.

Odmiennym samochodem chętnie wybieranym do przeróbek jest Volkswagen Passat B5 tuning. W tym wypadku można zmienić przykładowo hamulce, oświetlenie czy elementy systemu wydechowego. W takim aucie producent mógłby zainstalować do wyboru np. silnik 2,8V6 czy 1,8 TURBO.

W ramach tuningu Passata B5 do tego pierwszego silnika także można by dodać kompresor, co w efekcie da nam silnik 2,8 TURBO. Z baczności na niezwykle dużą moc (ok. 400 KM) przejażdżka autem z takowym motorem jest zalecana głównie na torze.

Comments are closed.