Press "Enter" to skip to content

Blachy Hardox – niewątpliwe idealny sposób na to, aby zwiększyć żywotność swoich maszyn!

Znajdują nader szerokie zastosowanie. Znajdziemy je w górnictwie odkrywkowym, urządzeniach budowlanych, lemieszach, przekładniach, nożach, prowadnicach, młotkach, frezarkach, podajnikach – wymieniać można bez końca.

apartamentowiec

Autor: Mielno Holding – Firmus Group
Źródło: Mielno Holding – Firmus Group
Trudnościeralne blachy Hardox zyskują coraz większą popularność. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. Owe „materiały” cechuje wysoka jakość, olbrzymia wytrzymałość, odporność na działanie, takich czynników zewnętrznych jak chociażby ścieranie oraz obciążenia dynamicznie. Trzeba wspomnieć, iż na rynku obecne są różne ich gatunki o rozlicznych właściwościach. Na przykład, blachy Hardox 550 wyśmienicie nadają się do przedłużania okresu eksploatacji części maszyn szczególnie narażonych na zużycie (ostrzy równiarek, zsuwni transferujących, okładzin naczep), natomiast Hardox Extreme doskonale zastąpi inne drogie wytwory trudnościeralne (płyty napawane jak również wysokochromowane żeliwa). Niewątpliwie na uwagę zasługują sita Hardox.

Uważasz, że ten artykuł jest warty polecenia? Jeśli tak, to bez wątpienia zaciekawi Cię także ta rekomendowana oferta (http://arapneumatik.pl/k-42-silowniki-napedy-liniowe-elektryczne-parker-hoerbiger-origa), gdyż dotyczy pokrewnej problematyki.

Nie ulegają deformacji w wyniku uderzania. Nie pękają. W dodatku, ich ogromna wytrzymałość idzie w parze z wysoką jakością. Możemy wyróżnić sita (poznaj co sprzedaje Mar Agency): płaskie, gięte, spawane, itd.. Zwykle otwory wykonuje się za pośrednictwem lasera, plazmy, tlenu albo wody.

Podsumowując, blachy Hardox to unikatowe połączenie solidności i jakości, które jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym warunkom użytkowania, gwarancja większej wydajności urządzeń, a co za tym idzie niższych kosztów eksploatacji.

Comments are closed.