Press "Enter" to skip to content

Blaszki marki Hardox – a więc, najlepszy rodzaj blaszki przeznaczony przeznaczony do agresywnych środowisk pracy

Poszukujesz silnej oraz odpornej zrobionej ze stali blaszki trudnościeralnej? Posiadasz zamiar używać ją w trudnych, wręcz jak zostało już napomknięte w temacie – Agresywnych środowiskach pracy? Jeśli tak to doskonale trafiłeś z doborem temaciku! W naszym pisanym dzisiaj artykule po opowiadamy Ci o najwspanialszym typie blachy, jaki powstał nie jedynie na Polskim, ale również na globalnym rynku stali! Zaciekawiony? Więc czytaj w dalszym ciągu!
Blachy o numeracjach: 400, czterysta pięćdziesiąt, pięćset, czy też pięćset pięćdziesiąt a także 600, nie jest niczym innym jak ich siła, którą to charakteryzuje się najwspanialsza blacha typu trudnościeralnego marki Hardox.

autobus szkolny

Źródło: flickr.com
blachy hardox

Autor: Porotherm
Źródło: Porotherm
Blachy – zapoznaj się z ofertą blach czarnych – Hardox, pomijając już nadmienionymi numerami (które to mówią o mocy danej blaszki), posiada także siłę nazywaną „Extreme”, która jest najsilniejszą znaną blaszką typu trudnościeralnego nie jedynie wewnątrz Polsce, ale również na calutkim Świecie. Jej nominalna siła twardości może wynieść 60 HRC (Rockwell), oraz ma w posiadaniu typową twardość wynoszącą 650-700 HBW. Warto tutaj wspomnieć, iż pomijają dobrze już nam poznanymi blaszkami, marka Hardox oferuje naszym osobom również pręciki okrągłe, oraz rurki mające w posiadaniu przeróżne grubości (w tym 400 oraz 500). Wracając jednakże do temaciku, blachy (sprawdź ofertę blach stalowych – https://www.aner.com.pl/kategorie/blachy) hardox bywają właściwie niezniszczalne z tego powodu przydają się do niewiarygodnie ciężkich oraz gwałtownych robót – szczególnie nadmieniony już rodzaj o nazewnictwie Hardox „Extreme”.

Powstał także pewien szczególny rodzaj blachy Hardox, którą to nazywają Hardox HiTemp, która bywa doskonała do stosowania wewnątrz wysokich temperaturach, w przedziale od trzystu do nawet i pięciuset stopni Celsjusza. Warto wydziergać, że każdą blachę można przecinać, spawać oraz poddawać obróbce.

Comments are closed.