Press "Enter" to skip to content

Śruby calowe – czyli, kolejny tekst z rodzaju „w którym miejscu szukać?” oraz „gdzie odnaleźć?”

Co to tak dokładnie bywają śruby jedno calowe? Jak dużo taki jeden cal wynosi wewnątrz naszych Polskich centymetrach i z jakiego kraju on może pochodzić? Jak przebrzmiewa oryginalna nazwa słówka „Cal”? Gdzie mamy możliwość nie posiadając żadnego problemiku zakupić tego konkretnego rodzaju śruby? To wszyściutko bez najmniejszego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżo co napisanego – felietoniku!
By odpowiedzieć na pierwsze pytanko wewnątrz wstępie, a więc konkretnie: „Co to tak konkretnie bywają śruby calowe?” – nie musimy zbyt daleko szukać, gdyż odpowiedzią bywają samiutkie słówko kluczowe naszego własnego tekściku.

chłodnictwo

Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Piękny dywan w kwiatowy wzór

Autor: Komfort

„Śruby jedno calowe” to konkretnie śrubki posiadające „jeden cal długości”.

By poszerzać wiedzę w wybranym dziale – kontynuuj poznawanie nowych interesujących treści w różnych postach. Wejdź w ten link i studiuj bez ograniczeń.

Ile jednak może wynieść taki jeden cal w przeliczeniu na centymetry? Otóż jeden cal posiada konkretnie 2,54 centymetra (wewnątrz tak zwanym układzie jednostek typu „CGS”). Owa jednostka pochodzi z języka angielskiego, w którym nie brzmi ona w ogóle „Cal”, lecz „inch” oraz bywa w przeliczeniu jedną dwunastą bardziej dużej jednostki, o nazwie „stopa” (z angielskiego „foot”), a na którą najbardziej często natrafiamy, kupując za granicą ciuszki, lub mikser planetary buciki. Wracając jednak do temaciku, śrubki calowe mamy możliwość nie posiadając problemiku wykupić wewnątrz największym „sklepie” na globie, czyli w sieci internetowej, gdzie mamy możliwość zakupywać równocześnie wewnątrz sklepach polskich, jak i tych zagranicznych, sprowadzając cząstki z całego globu.

Dobrze jest jednakże zamawiać wewnątrz Polskich sklepikach, albowiem dzięki temu wspieramy naszą gospodarkę i pozwalamy naszym firmom „piąć się” po szczeblach kariery ogólnoświatowej. Zapamiętaj! Zadowolony klient, to także zadowolony sprzedający!

Comments are closed.