Press "Enter" to skip to content

Dlaczego warto jest wozić w aucie hak do łańcuch, zwłaszcza, jeśli to samochód terenowy?

Każdy, kto żył w czasach słusznie przeszłych, z pewnością zna wyrażenie nagie haki. Cóż ono oznaczało? Więc nic innego jak po prostu puste sklepowe półki, a w niniejszym wypadku chodziło o markety mięsne.
Były one znane z takiego, iż po wejściu do nich, nie witał nas zapach różnych wędlin, a obraz akurat pustych haczyków, na których powinny były wisieć wszelakie wyroby mięsne.

Taki hak do łańcucha poprzez znaczny okres poprzez mnóstwo osób był łączony przeważnie ze sklepem wędliniarskim. Szczęśliwie w obecnych dniach taki hak do łańcucha nie jest już pusty. W jakimkolwiek markecie mięsnym możemy liczyć na niezwykle szeroki wybór różnych towarów wędliniarskich oraz coraz mniej ludzi pamięta, iż hak do łańcucha był kiedyś nagi. A do czego mógłby jeszcze posłużyć taki hak do łańcucha? Wszelki facet, szczególnie ten starszy lub ten, który jeździ bądź większymi pojazdami lub pojazdami rolniczymi wie, iż hak do łańcucha to niezwykle przydatna rzecz wykorzystywana przy holowaniu pojazdów.
archiwum

Autor: SiNSAY
Źródło: SiNSAY

Jak to funkcjonuje? To bardzo proste: każdy samochód ma w jakimś miejscu pod zderzakiem uchwyt do przymocowania haka do łańcucha. Dzięki temu można by taki hak do łańcucha bardzo szybko zaczepić oraz zacząć holowanie. Warto tutaj dodać, iż w hak (www.zawiesiawroclaw.pl/category/haki/) do łańcucha niemalże zawsze zaopatrzone są pojazdy terenowe. Szczególnie, jeżeli mają na wyposażeniu tzw. wyciągarkę.

Jeśli pojazd terenowy utknie w błocie, można przyczepić hak do łańcucha w koło najbliższego drzewa i wyciągnąć samochód z błota.

Podoba Ci się wpis treść?! To przejdź do oferty (http://pojemniki-metalowe.com/), by zapoznać się z dodatkowymi informacjami na omawiany temat, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Należałoby również wspomnieć, iż hak do łańcucha znajduje swe zastosowanie również w przemyśle przykładowo na taśmie produkcyjnej.

Comments are closed.