Press "Enter" to skip to content

Remonty nie są fajne, ale niekiedy niezbędne jest odświeżenie aranżacji mieszkania – wówczas natychmiast przytulniej się nam funkcjonuje

Wiele osób nie cierpi nawet słyszeć wyrazu remont. Zazwyczaj kojarzy im się z brudem, chaosem i sporymi wydatkami. Jednakże, co jakiś czas wystarczy zmienić kolor ścian, żeby mieszkanie wyglądało niczym nowe.
Niekiedy mamy ochotę na zmianę designu w naszym mieszkaniu.

style

Autor: Armstrong
Źródło: Armstrong
kurs rysunku architektonicznego

Autor: horyzont
Źródło: http://www.kursrysunku.com.pl/
Myślimy czy należy wymienić meble, a może kanapę razem z fotelami. Jeśli nie są one zniszczone, to wymiana na inne nie będzie konieczna. Starczy najnormalniej w świecie wybrać piękną tapetę i całkowicie odmienić wygląd ścian. To natychmiast spowoduje, że cały pokój będzie wyglądał lepiej. Musimy tylko kierować się zdrowym rozsądkiem – odcień tapety musi współgrać z odcieniami mebli i dodatków. Jeżeli posiadamy dzieci, to warto zamówić taką tapetę, która będzie mogła być przecierana na mokro. Dzięki temu niestraszne będą dla nas naścienne rysunki i odbite na tapecie łapki naszych osesków. Zapewni nam to spokój co najmniej na kilka lat – do czasu, kiedy zechcemy kolejny raz odmienić wystrój pokoju. Tapeta w czasach PRL-u nie była zbyt wysokiej jakości. Z tego powodu na początku XXI stulecia niemal całkiem zniknęła z polskich ścian. Królowała wówczas farba.

Jeżeli interesuje Cię niniejszy artykuł, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj oprócz tego inny równie zajmujący polecany wpis (http://dobra-perspektywa.com/).

Jednak dzisiaj znowu wraca moda na tapety, gdyż są one doprawdy świetnej jakości oraz mają zwykle piękne wzory.

Oczywiście możemy także kupić gładką (więc jednokolorową) tapetę. Wszystko jest po prostu kwestią gustu oraz naszego wyboru. Jest w sklepach taki asortyment, że każdy z pewnością znajdzie coś idealnego dla siebie.

Comments are closed.