Press "Enter" to skip to content

Na który mebel się zdecydować, jeżeli pragniemy zaaranżować własny salon wyjątkowo pięknie?

Jest to narożnik, jaki przyciąga uwagę wszystkich odwiedzających nas osób swoim ślicznym wyglądem. Może nadać wszystkim pomieszczeniom stylu i nieważne czy też jest to pomieszczenie utrzymane w nowoczesnym stylu, czy też typowe.

gustownie w sypialni

Autor: Jared
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy tutaj na myśli narożnik Modena, jaki sprawi wrażenie nowatorskiej aranżacji salonu i wabi swą doskonałością wytworzenia, oryginalnością i niską ceną. Tego typu narożnik pozwala dobrze urządzić miejsce w salonie, a także może zostać wytworną jego aranżacją. To, że ma interesującą kolorystykę i formę sprawi, że stanie się ulubionym meblem wszystkich w domu. Ma on funkcję rozkładania, miejsce na kołdrę i poduszki i widać jego porządne wykonanie. Należałoby zaciekawić się ładnymi przeszyciami, które czynią, że mebel (pełna treść) prezentuje się naprawdę ładnie. Powierzchnia do spania jest wykonana na sprężynach falistych co powoduje, że używanie tego narożnika jest niezwykle wygodne. Jest to mebel (meblemagnat.pl) uniwersalny, jaki można złożyć na prawą oraz na lewą stronę zależnie od tego, co nam się podoba.
Standardowo narożnik Modena wykonany jest z materiału o bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że okazuje się być nie tylko niezwykle komfortowy w używaniu, lecz także porządnie wykonany. Ma on duży kufer na pościel co sprawi, że w ten sposób łatwiej można utrzymać ład w domu. Nieskomplikowany system rozkładania wcale nie wymaga od jego użytkownika dużo siły. Do nabywcy należy decyzja, jakiego rodzaju nóżki mają zostać zastosowane w narożniku. Tu ma do wyboru nóżki drewniane albo chromowane.

W wypadku nóżek chromowanych, trzeba liczyć się z dopłatą 100 złotych. Ponadto można by także wybrać kolorystykę nóżek. Może to być buk, rustikal jasny lub czerń. Ponadto do takiego mebla można kupić dodatkowo fotel.

Comments are closed.