Press "Enter" to skip to content

Jaką szafę można by zakupić, aby była praktyczna i była dopasowana do każdego pokoju?

W każdym pokoju powinna być jakaś szafa. Prawidłowo byłoby, gdyby była ona meblem praktycznym oraz pasowała do dowolnego pomieszczenia. Trzeba mieć przecież gdzie powiesić np. bluzki.
Tego typu funkcjonalnym meblem jest szafa Monako.

Jest to szafa na ubrania, jaką można by ustawić niemalże w jakimkolwiek pomieszczeniu. Posiada piękny kolor śliwy, który doskonale prezentuje się w białych pomieszczeniach, jakie są dobrze oświetlone, jak i w ciemnych wnętrzach, które rozjaśni i ociepli. W środku szafy znajdują się liczne półki i drążki na wieszaki. Na froncie drzwi szafa (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/piekna-stylowa-witryna-z-podswietleniem-49526-p-671.html) posiada duże lustro, w jakim można przejrzeć się po założeniu jakiegokolwiek ubrania. Charakter mebla podkreślają srebrne uchwyty. Szafa posiada przesuwane drzwi na aluminiowych prowadnicach. Ułatwia to bardzo roztwieranie oraz zamykanie.
obuwie

Autor: Ingrid Kreuz
Źródło: http://www.flickr.com

szafa monako

Autor: www.indeco.pl
Źródło: www.indeco.pl
Zakupując szafę w sklepie wirtualnym można by wybrać kolor spomiędzy takich jak śliwa, czarny czy dąb senoma. Można by też zlecić przewóz szafy do domu.

Myślimy, że nasz wpis Ci się podoba. Jeśli tak, to na tej stronie www (https://parcienaszklo.com.pl/balustrady-i-schody/) możesz znaleźć następne interesujące wiadomości. Opowiedz o swych wrażeniach.

Na tego typu szafę wytwórca może udzielić dwuletniej gwarancji oraz dołącza instrukcję własnoręcznego montażu. Wymiary mebla to szerokość 250 centymetrów, wysokość 215 centymetrów, głębokość 61 cm. Widać zatem, że mebel jest duży i pomieści dużo ubrań. Posiada dużo półek, na których można by poukładać ściereczki czy firany. Cena szafy to ok. 1200 złotych.

Naturalnie w różnych sklepach opłata może się nieco różnić, lecz nie są to jakiekolwiek wielkie różnice. Cena jest bardzo atrakcyjna dla każdego. Powoduje to to, że za małą kwotę jesteśmy w stanie zdobyć niezwykle elegancki i funkcjonalny mebel.

Comments are closed.