Press "Enter" to skip to content

W jaki sposób odmienić wystrój kuchni na modniejszy oraz oryginalny? Które dodatki dobrać?

Planujemy aranżacje kuchni i szukamy interesujących inspiracji. Troszkę znudziło się nam już klasyczne podejście do tej kwestii. Chcemy wnieść nową świeżość w to pomieszczenie, w którym od dłuższego czasu już nic nie było odnawiane. Zawsze były ważniejsze wydatki i odświeżenie kuchni schodziło na dalszy plan. Tym razem jednak już postanowiliśmy i zaczynamy działanie. Co pomoże odmienić nam takie wnętrze?

czajnik

Autor: Bugatti
Źródło: Bugatti

Zmienienie mebli to często zbyt drogi wydatek, tym bardziej jeżeli chcemy zamówić takie na wymiar. Zamiast zamawiać nowe, zastanówmy się co możemy zrobić ze tymi obecnymi. Czy nie można ich czasem trochę odnowić. Na rynku mamy mnóstwo interesujących i dobrze prezentujących się oklein, a co ważne są one bardzo wytrzymałe oraz nie zniszczą się tak szybko. Nie trzeba od razu oklejać całych mebli, lecz na przykład jedną z najbardziej zniszczonych szafek. Jeżeli użyjemy takiego żywego, kontrastującego z całością koloru można uzyskać bardzo nowoczesny oraz ciekawy rezultat.

Czy teraz chcesz znaleźć coś fascynującego na prezentowany temat? Jeżeli tak, to poznaj informacje w odniesieniu do firmy oraz przejrzyj ofertę plafon do przedpokoju.

Warto zmienić uchwyty od szafek. Nie jest to ogromny wydatek, a bardzo zmienia wygląd mebli. Warto zmienić wygląd podłogi mieszkania (przejdź dalej) przykładowo wybrać tak modną ostatnimi czasy czerń i biel na podłodze, a mianowicie czarne oraz białe kafelki ułożone na przemian. Kuchnia przybierze modnego wyglądu trochę jakby z lat pięćdziesiątych. Duże efekty da skupienie się na dodatkach oraz wymienienie paru sprzętów. Bugatti czajnik będzie dobrym wyborem (zobacz: bugatti czajnik zielony). Bardziej warty uwagi będzie model czajnik bugatti vera. Jego niesamowicie elegancka oraz oryginalna linia mocno zaakcentuje się w przestrzeni. Na rynku do kupienia mamy cała masę nowoczesnych oraz ciekawych sprzętów, przykładowo płaskie, zrobione ze szkła wagi kuchenne, ciekawe wyciskacze do cytrusów z tworzywa sztucznego albo szklane, pełne elegancji karafki na wodę do picia. Możemy wręcz przebierać w oryginalnych formach i wzorach.

kuchnia

Autor: Nemossos
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnio powstaje coraz więcej małych sklepików, gdzie sprzedaje się produkty unikatowe oraz niebanalne. Dobrym posunięciem może być też całkowite odsłonięcie okna. Często mamy tendencję do zasłaniania go różnymi firankami albo zasłonami. Natomiast ogromna ilość światła, a oprócz tego przestronności, jaką osiągniemy po ściągnięciu tego typu zasłon może być dla nas pozytywnym zaskoczeniem. Tak samo możemy być zaskoczeni diametralna zmianą jeśli chodzi o klimat tego miejsca. Tym sposobem otrzymamy przestrzeń, która na nowo odzyska swój blask oraz nabędziemy ochoty na spędzanie w kuchni więcej czasu. Zobacz również: .

Comments are closed.