Press "Enter" to skip to content

Praca w województwie pomorskim

Słupsk zajmuje wysokie miejsce na liście wyjątkowo szybko rozwijających się miast w województwie pomorskim. Nieustannie powstające inwestycje, rosnący ruch turystyczny jak również duże zainteresowanie deweloperów i centrów handlowych słupskim rynkiem nieruchomości odegrały istotną rolę w walce z bezrobociem.

Obecnie Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku postanowił wyłożyć niespełna 16 milionów zł na aktywizację osób bez pracy. Powiatowy Urząd Pracy realizuje różne formy wsparcia dla osób, które widnieją w rejestrze jako niepracujące. Są to np. szkolenia zawodowe lub staże, które są atrakcyjnym przedsięwzięciem polegającym na zdobywaniu
doświadczenia zawodowego.sprawdź szczegóły odlewy kokilowe odlewy kokilowe
Dalsza cześć
Dodatkowo, pracodawca

oferty pracy

Autor: Roy Mohan Shearer
Źródło: http://www.flickr.com

w momencie, kiedy potrzebuje pracownika często zmierza do osoby, którą wcześniej miał okazję poznać.
O stażystów starają się zarówno instytucje państwowe jak i firmy prywatne. Rok temu osoby zarejestrowane w PUP ukończyły staże między innymi w ośrodkach turystycznych, szkołach, urzędzie miasta czy firmach budowlanych.
Podczas odbywania stażu urząd wypłaca stażyście stypendium w kwocie około 120 % zasiłku dla bezrobotnych. Urząd pracy zapewnia także dofinansowania na rozpoczęcie działalności.
Ciąg dalszy

Na względnie szybki angaż mogą liczyć wprawni technicy różnych specjalności – budowlańcy, mechanicy, elektrycy oraz energetycy. Cały czas pożądaną grupą pracowników są przedstawiciele handlowi. Handlowców chcą widzieć na liście pracowników w zasadzie wszystkie branże, od farmaceutycznej, poprzez przemysł – www.arapneumatik.pl/k-11-zawory-kulowe – czy finanse. Profesja ta ma cały czas wzięcie i nie traci swej aktualności. Przeszkód ze znalezieniem pracy nie powinni zauważyć również kierowcy. Rozwijająca skrzydła polska gospodarka opiera się w dużej mierze na eksporcie, co oznacza rosnące zamówienia w branży transportowej. Kolejną propozycją jest informatyka, która ani na chwilę nie zatrzymuje się w miejscu.
Jeżeli pragniemy poszukać informacji dotyczących pracy w tym mieście posłużmy się oknem na świat – wpisując w sieci frazę: oferty pracy Słupsk, a są spore szanse, że odnajdziemy tym sposobem potencjalnego pracodawcę.
Autor

Comments are closed.