Press "Enter" to skip to content

Propozycje pracy

Mielec. Znaczący ośrodek przemysłowy na obszarze województwa Podkarpackiego. Kojarzony zwłaszcza z branżą lotniczą, gdyż to właśnie tutaj zlokalizowane są Polskie Zakłady Lotnicze.

Miasto wyróżnia ponadprzeciętna aktywność gospodarcza a przy tym wysoki poziom przedsiębiorczości – to bardzo dobrze rozwinięty ośrodek przemysłowo-handlowy, a co za tym idzie coraz niższe bezrobocie. Powodów dobrego wyniku można doszukiwać się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, która się tutaj znajduje i która znacznie przyczyniła się do dywersyfikacji przemysłu w mieście i ustabilizowania się sytuacji gospodarczej. Na powierzchni strefy ulokowanych jest spora ilość przedsiębiorstw prywatnych, zwłaszcza przemysłu lekkiego. Dominujące rodzaje przedsięwzięć to przemysł (www.arapneumatik.pl/k-133-pistolety-pneumatyczne-nadmuchowe-parker-legris), handel i naprawy, budownictwo, obsługa nieruchomości i firm czy transport. Czytaj

oferty pracy

Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze, iż informatyka – dziedzina, która ani na moment nie stoi w miejscu, pojawia się obecnie w większości dziedzin. W parze z informatyką idzie rozwój internetu, jego ogromny potencjał oraz możliwości, z tej przyczyny informatycy nie powinni pozostać bez pracy.

Jeżeli zaintrygowały Cię informacje przedstawione na tej stronie, to z pewnością przypadną Ci do gustu również dalsze wpisy (http://www.esoil.pl/p,404,hydraulic-oil-hlpd-32), które umieściliśmy w linku poniżej.

Popularnością cieszą się także zawody związane z opieką i ochroną zdrowia. Więcej

Jakie jeszcze zawody są mile widziane w okolicy Mielca? Zwróćmy uwagę na tablicę ogłoszeń czy też sprawdźmy oferty pracy w internecie. Możemy wpisać w sieci zdanie, przykładowo: oferty pracy Mielec – a pojawią się nam odpowiednie oferty. Jeśli mamy zamiar bardziej uściślić nasze poszukiwania określmy w tytule nasz zawód, dodając np. praca zbrojarz. Jest szansa, że ominie nas rozgoryczenie, którego czasami doświadczamy po odwiedzinach w Urzędzie Pracy i przed monitorem komputera znajdziemy satysfakcjonującą nas pracę. Mimo że cały czas tak wiele osób figuruje w rejestrze jako bezrobotni, i tak funkcjonują na rynku tzw. zawody deficytowe, czyli te przy których pojawia się większa ilość ofert pracy niż jest chętnych. Na dzień dzisiejszy czołówkę zawodów w tej kategorii tworzą: telemarketer, robotnik gospodarczy i pracownik biurowy.
Mówi się, iż to będzie dobry rok dla polskiej gospodarki – więc tej myśli się „trzymajmy”.
Napisał

Comments are closed.