Press "Enter" to skip to content

Oświetlenie do punktu sprzedażowego, czy rzeczywiście źródło światła ma znaczenie?

Dobranie odpowiedniego oświetlenia do różnych powierzchni odgrywa fundamentalne znaczenie nie tylko pod kątem pełniejszego wyrażenia „atmosfery” danego pomieszczenia, ale stanowi waży czynnik bezpośrednio przekładający się na zdolność na przykład sklepów spożywczych do maksymalizacji sprzedaży.

Finansowanie modernizacji oświetlenia w sklepie to integralny skład dosłownie dowolnego przyszłościowego biznes planu – czytaj więcej. Jeśli tak nie jest to sklep na własne życzenie bardzo zmniejsza swój potencjał w sprzedaży. Finansowanie modernizacji oświetlenia nie musi wcale mieć wymiaru całościowego, gdzie zmiany wprowadzane są do całej przestrzeni sklepu. Rozsądnie na początku skoncentrować się na priorytetowych działach przyjmując technikę skokowego inwestowania.

Sposoby na wiosenne przesilenie

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
Czemu odpowiednio dobrane oświetlenie sklepu spożywczego ma znacznie – ? Na pewno niejednokrotnie robiąc powszednie zakupy w trakcie przechodzenia przez sklep od półki do półki nagle naszą uwagę szczególnie zwraca konkretny produkt, który nawet nie jest wpisany na naszej liście. Tak właśnie funkcjonuje odpowiednio ekspozycja.

Podoba Ci się wpis tekst? To przejdź do oferty etykiety samoprzylepne, by zapoznać się z dodatkowymi info na omawiany temat, które dla Ciebie podaliśmy.

Oświetlenie sklepu spożywczego nigdy nie jest przypadkowe, bardzo dobrze daje się to dostrzec w obszarze dużych sklepów spożywczych w rodzaju hipermarketów. Oświetlenie głównie LED nie powoduje przemęczenia oczu kupującego dając zarówno rozproszone jak i punktowe źródło światła – w zależności od preferencji sklepu i samego rodzaju eksponowanego produktu.

Oświetlenie w sklepach spożywczych to swego sortu osobna gałąź powszechnej nauki biznesowej, która nieustannie się zmienia dopasowując się do nowych sposobów myślenia konsumentów.

Comments are closed.