Press "Enter" to skip to content

Zalety oświetlenia LED dla magazynów wysokiego magazynowania

Istnieje bez liku opcji oświetlenia w pakamerach, lecz styl, jaki staje się coraz bardziej modny jest LED typu High Bay.
Lampy LED są nie wyłącznie rozpowszechnione w pakamerach, lecz w każdym budynku albo miejscu posiadającym wysokie Sufity a także nastręczającym oświetlenia na wysokości większej aniżeli 4,5 metra.

żółta sukienka wieczorowa

Autor: Alexander Marie Guillemin
Źródło: http://www.flickr.com
Prócz składów, sal gimnastycznych, załadunkowych doków jak też pozostałych fabryk są inne popularne powierzchnie dla tego typu oświetlenia. Co powoduje, iż ​​oświetlenie LED w rodzaju High Bay jest lepszym wyjściem niż inne opcje oświetleniowe, takie jak świetlówki? Przyjrzyjmy się temu zagadnieniu bliżej.
budowa domu

Autor: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zaczyna się od energetycznej efektywności – ​​oświetlenie LED dla magazynów wysokiego składowania w stosunku do pozostałych wariantów oświetlenia to autentyczna zaleta. Co ważne, LED zużywa mniej energii aniżeli inne style oświetlenia, a to nie jest osobliwością w przypadku obiektów, aby oszczędność na rachunkach elektrycznych w porównaniu do alternatywnych podejść oświetleniowych wynosiła wręcz do 80%. Potencjalnie realna jest jeszcze wyższa oszczędność, kiedy oświetlenie znajdzie się w połączeniu z tzw. inteligentnymi czujnikami diod LED – takie podejście proponują polscy producenci. Gospodarność jest jednakże jedynie jedną z kluczowych atutów. Istnieje wiele innych. światła LED pracują do 10 razy dłużej aniżeli lampy fluorescencyjne. Kiedy są włączone, nie wydzielają ciepła.

Nie jest to wyłącznie zaletą bezpieczeństwa w stosunku do innych typów świateł, lecz to, iż nie generują ciepła, także pozwala zaoszczędzić na kosztach schładzania.

Żeby zgłębić wiedzę na omawiany wątek obejrzyj stronę (https://stefpolcleaning.pl/o-nas/), która zawiera interesujące informacje na prezentowany temat – wystarczy kliknąć!

Finansowanie inwestycji LED możemy otrzymać w formie kredytu lub leasingu w wielkości do miliona EURO.

Comments are closed.