Press "Enter" to skip to content

Organizacja garderoby – praktyczne wskazówki

Wiosna to okres porządków w domu. Radzimy jak zaprowadzić porządek w szafie, jak poprawnie układać kreacje.
Garderoba sama w sobie jest tym fragmentem wyposażenia wnętrz, który pozwala zaprowadzić ład wśród przechowywanych ubrań.

Jednakże, aby garderoba spełniała jak najlepiej swoje role, my musimy jej w tym dopomóc. Jak to uczynić? Sprawdź nasze wskazówki dotyczące porządkowania garderoby! Podpowiadamy w jaki sposób się zabrać za porządkowanie szafy, w jaki sposób układać odzienia na półeczkach, ażeby wnętrze garderoby było wygodne oraz estetyczne. Idealna szafa musi dostosowana być do składowania każdej części odzieży, nie zapominając o obuwiach bądź bibelotach każdej prawdziwej damy. Jednakże, by nasza garderoba spełniała swe funkcje dobrze, my musimy pamiętać o pewnych regułach związanych z jej uprzątaniem.
wieszaki do garderoby

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Antyczne meble

Autor: astique
Źródło: http://www.flickr.com/photos/astique/2170785009/sizes/o/
Krok pierwszy: pozbądź się niekoniecznych rzeczy, ciuchów, czy też obuwia z jakich nie korzystasz. Każda dama zna uczucie, kiedy staje przed swą szafą i mimo dużego asortymentu odzień, nie ma się w co ubrać. To znaczy tylko jedno – twoja szafa pełna jest ciuchów, których dawno nie wkładałaś, nie wkładasz i na pewno już nie włożysz. W takim przypadku pozostaje nam jedynie jedno – pozbądź się nieużywanych ciuchów bez zbędnych sentymentów. Nienoszone ciuchy zajmują sporo przestrzeni w szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/piekny-stylowy-stolik-pod-telefon-150091-p-552.html), natomiast przekładanie ich w tą i z powrotem kosztuje wiele energii. Etap 2 w porządkowaniu garderoby: to wprowadzenie usprawnień, które umożliwią zrobienie oraz utrzymanie ładu w szafie (polecamy https://www.stylowy-mebel.pl/konsole-m-19.html). W twojej garderobie panuje ciągły bałagan? Nabądź wieszaki do garderoby.

Odzienia, które używamy tylko sezonowo muszą być zlokalizowane nieco wyżej a także głębiej w garderobie, najlepiej przykładowo w workach próżniowych. Ubrania, jakie używamy częściej powinniśmy mieć na wyciągnięcie ręki, od razu po otwarciu garderoby.

Comments are closed.